dodano: 2018-08-09 17:05:01
PS4PS4 PROXONEXONEX

Red Dead Redemption 2 - Tak będzie się prezentować rozgrywka!

Autor: AnoX
Red Dead Redemption 2 - Tak będzie się prezentować rozgrywka!
21°
1

Red Dead Redemption 2, czyli najnowszy prawdopodobny hit od Rockstar Games ukaże się w drugiej połowie października, tymczasem dopiero poznaliśmy rozgrywkę.
 
Niedawno w publicystycznym wpisie wspominaliśmy Wam, że firma zdecydowanie trzyma się swojej ścieżki i jest tak pewna zaufania fanów, że może zaprezentować rozgrywkę w dowolnie wybranym przez siebie momencie, nawet w przypadku przedstawienia zabawy dopiero na kilka miesięcy przed premierą. 
 
Na ten moment z pewnością czekało wielu graczy, a poniższy materiał będzie dla nich tylko zapewnieniem, że doczekają się znakomitego westernu oferującego nie tylko świetny, stylizowany klimat, ale także całe mnóstwo przyjemności z rozgrywki.
 
Zgodnie z przedstawionym materiałem otrzymujemy wypełniony akcją i połączeniami z fabułą rozgrywką, która ma dostarczyć nam jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji. Deweloperzy chcą sprawdzić, aby nasze poczynania miałby bardzo duży wpływ na zachowania sztucznej inteligencji oraz jej stosunek do postaci Morgana. 
 
Sporo czasu poświęcono na utrzymanie ważnej roli obozu i załogi, o które będziemy dbać oraz rozwijać uzyskując przy tym sporo dodatkowych, nie tylko fabularnych nagród i innego typu bonusów. 
 
Red Dead Redemption 2 pojawi się 26 października 2018 roku na PS4 oraz XONE.
 
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-09 17:51:38

Moim zdaniem za bardzo podobna to gra do Far Cry 5 i juz nie bedzie taka dobra jak FC.