zamknij

dodano: 2017-09-29 12:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Red Dead Redemption II nareszcie z kolejnym zwiastunem

Autor: nocarz
Red Dead Redemption II nareszcie z kolejnym zwiastunem
13°
0

Wiele wody upłynęło i musiało minąć kilka lat. Sporo domysłów i jeszcze więcej nadziei po stronie fanów pierwszej części Red Dead Redemption i w końcu w październiku ubiegłego roku Rockstar Games przerwało myślenie. Zaprezentowali pierwszą zajawkę kolejnej odsłony już właściwie kultowego westernu.
 
Studio potwierdziło wtedy, że chcą skupić się wyłącznie na Playstation 4 i Xbox One. Oczywiście celowali w końcówkę 2017 roku. Minęło kilkanaście miesięcy i otrzymujemy pierwszy gorący zwiastun i to po polsku, a firma potwierdziła premierę na wiosnę 2018. Marketing Rockstar z Red Dead Redemption 2 jeszcze się na dobre nie rozkręcił, a dwa zwiastuny tylko pokazują, że niebawem zostaniemy zalani rzeką materiałów z najnowszej produkcji. Z najnowszego trailera możemy dowiedzieć się, że akcja skupi się na losach niesamowitego banity Arthura Morgana i gangu Van der Linde, gdzie główne skrzypce gra Dutch. Możemy zatem sądzić, że to prequel do Red Dead Redemption.
 
To opowieść o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki.
 
Sporo się dowiadujemy z pokazanego materiału i tak oto widzimy historię ekipy Morgana, która jest poszukiwana w trzech stanach: Przegonili nas z zachodu i przegonili nas przez góry, a w tym miejscu nie ma czegoś takiego jak cywilizacja. Wszystko więc sprowadza się do wiecznej ucieczki, do walki o pieniądze i władzę. Ponadto zobaczymy Dutcha Van der Linda, głównego antagonisty z pierwszej odsłony gry, to z nim najprawdopodobniej dane nam będzie długofalowo współpracować. 
 
Rockstar postarał się i otrzymaliśmy polską wersję kinową zwiastuna, być może będziemy mieli kinową lokalizację. Na razie to tylko domysły więc nie są to informacje oficjalne. Po obejrzeniu trailera możemy się też spodziewać strzelania z łuku, walki z bestiami jak niedźwiedzie czy aligatory, a w opowieści nie zabraknie i ataków na pociągi i banki oraz mieszkańców (sam Morgan odbiera od nich należności). Nie zabraknie też niezłych imprez w okolicznych saloonach.
 
Premiera Red Dead Redemption II na PS4 i Xbox One na wiosnę 2018. Po zapowiadanej więc długiej zimie czeka nas miły początek wiosny i z pewnością będzie gorąco, przynajmniej na naszych ekranach, a konsole złapią drugi oddech.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama