dodano: 2020-10-13 21:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky, gra polskiego studia i wydawcy All in! Games, zalicza premierę na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky, gra polskiego studia i wydawcy All in! Games,  zalicza premierę na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One
17°
0

Red Wings Aces of the Sky dzisiaj oficjalnie zaliczyło premierę na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Czas wzbić się w przestworza!
 
Krakowska spółka oficjalnie wypuściła swój w pełni tytuł opracowany przez wewnętrze studio oficjalnie ukazała się na rynku, dzięki czemu gracze mogą się już na wszystkich obecnych platformach zapoznać z rozgrywką.
 
Grę możemy już teraz sprawdzić na Xbox One za sprawą 30-minutowej wersji demonstracyjnej, natomiast w wersji na Steam, możemy liczyć na trzy samoloty oraz cztery misje fabularne frakcji niemieckiej.
 
 
 
Wydanie na PC-ty możemy następnie udoskonalić do pełnej wersji za sprawą dodatku Upgrade Pack, dzięki któremu będziemy mogli delektować się pełną wersją projektu.
 
Wspomniany Upgrade Pack jest dostępny do 20 października 2020 roku w cenie obniżonej o 20%. 
 
Red Wings Aces of the Sky ukazało się 21 maja 2020 roku na Nintendo Switch. Gra 13 października 2020 roku zadebiutowała na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 
Spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama