dodano: 2019-05-25 19:53:27

Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?

Autor: AnoX
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
37°
1

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z pisaniem? Może spróbujesz swoich sił w naszej redakcji? Co trzeba zrobić i czego się można spodziewać?
 
Początek 2019 roku był dla nas także nowym otwarciem, którego jeszcze nie zakończyliśmy. W dalszym ciągu poszukujemy chętnych osób, które chciałby się spróbować z przygodą związaną z pisaniem o grach, ale i nie tylko!
 
Nasz serwis cały czas rozwija się intensywnie, co wiąże się jednak z większą inwestycją czasu oraz energii, a w przypadku pracy w ramach wolontariatu jest ciężkie do osiągnięcia. W związku z czym ponownie chcielibyśmy Was zaprosić do dołączenia do naszej redakcji i do współtworzenia środowiska, które byłoby ciekawe dla graczy czy twórców gier. 
 
Jeżeli chcielibyście się sprawdzić w roli redaktora to nie ma ku temu lepszej okazji! Zapewnić Was możemy, że z pewnością zostaniecie gorąco przyjęci. Z pewnością wspólnie wypracujemy wygodny model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron. Gwarantujemy również świetną zabawę, doświadczenie w pracy pisarskiej oraz przemiłą atmosferę :)
 
Mimo tego, że nie pracujemy na etatach redakcyjnych, to jednak możemy za pracę zaoferować kilka cennych rzeczy. Po pierwsze gry, czyli naszą podstawę do pisania i opisywania produkcji na lubiegrac.pl. Po drugie staramy się być na wydarzeniach growych i e-sportowych, czasami udaje nam się zgarnąć także gadżety czy sprzęt gamingowy, które towarzyszą nam coraz częściej przy graniu, pisaniu i recenzowaniu. Mamy także kanał na TeamSpeaku, w związku z czym możemy zadbać o specjalny prywatny pokój do rozmów czy serwer na wyłączność.
 
Mile widziane są też osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć nas swoją kreatywnością, pomysłami, zaangażowaniem oraz pasją do gier. Zachęcamy do zgłoszeń, z pewnością znajdziemy wspólną nić porozumienia oraz najlepsze obopólne rozwiązanie! :D
 
ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ POPRZEZ NAPISANIE NA ADRES BOK@LUBIEGRAC.PL Z TYTUŁEM "#REKRUTACJA"

źródło: fot. unsplash.com

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:01:24

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama