zamknij

dodano: 2019-06-18 16:11:53
PC

Reversion - The Return (Last Chapter), zbliża się zakończenie historii

Autor: agusia16
Reversion - The Return (Last Chapter), zbliża się zakończenie historii
0

Reversion to klasyczna i epizodyczna przygodówka składająca się z trzech rozdziałów. Ostatni z nich ma już swoją kartę na platformie Steam oraz filmowy zwiastun.
 
Reversion w pierwszym epizodzie, zatytułowanym: Reversion - The Escape (1st Chapter) zadebiutował na platformie Valve w marcu 2012 roku. Rok później swoją premierę miała kolejna odsłona gry, kolejny jest rozdział, któremu tym razem nadano tytuł: Reversion - The Meeting (2nd Chapter). Na kolejną i już ostatnią część tej klasycznej i taniej przygodówki "wskaż i kliknij",  gracze muszą czekać zdecydowanie dłużej. Wprawdzie gra nie ma jeszcze konkretnej daty wydania, ale ma już swoje miejsce na platformie Steam.
 
W grze wcielamy się w młodego mężczyznę o imieniu Christian, który musi rozwikłać zagadkę zrujnowania swojego miasta, odwrócenia biegu spraw i przywrócenia miejsca, w którym dorastał i żył do stanu jakim go pamiętał.
 
Razem z nim przenosimy się do zniszczonego Buenos Aires, by ostatecznie stawić czoła tyranowi Sergio, dołączając do zwalczającego go ruchu oporu. Łącząc siły ze swoimi sojusznikami, Victorią i Pablo, trójka spróbuje odszukać brakujące fragmenty tajemniczego urządzenia, które może uratować miasto. 
 
Reversion - The Return (Last Chapter) to ręcznie rysowana przygodówka 2D, wypełniona trudnymi łamigłówkami, ale i systemem wskazówek w momencie utknięcia. Gra pełna jest charyzmatycznych postaci z dźwięczną, głosową wersją.
 
Tytuł nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania. Reversion - The Return (Last Chapter) zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama