dodano: 2018-03-12 17:55:02

Roko oficjalnym partnerem Good Game 2018 - Warszawskich Targów Gier

Autor: AnoX
Roko oficjalnym partnerem Good Game 2018 - Warszawskich Targów Gier
11°
2

Good Game 2018 - Warszawskie Targi Gier, czyli integralna część Warsaw Comic Con 2018 doczekał się wsparcia nowego sponsora - Zbyszko Company.
 
Zbyszko Company wraz ze swoją marką ROKO pojawi się na targach Good Game 2018 - Warszawskie Targi Gier, gdzie nie tylko zostanie tytułowym partnerem, ale także zorganizuje turniej e-sportowy z pulą nagród o wysokości 20 tysięcy polskich złotych
 
- Rynek e - sportu z roku na rok staje się coraz potężniejszy. Liczba młodzieży grającej w gry zwiększa się systematycznie, mają oni swoich ulubionych influencerów, youtuberów czy gamerów. Od dawna przyglądamy się temu rozwojowi i uznaliśmy, że to odpowiedni moment na nowe formy promocji z wykorzystaniem e - sportu i targów gamingowych – powiedział Marcin Bojanowicz, dyrektor marketingu Zbyszko Company.
 
Już w przyszłym miesiącu będziemy mogli wybrać się do Nadarzyna, gdzie odbędzie się wielka impreza przyciągająca sporą liczbę graczy oraz osób zainteresowanych popkulturą przy okazji rozgrywającego się równolegle Warsaw Comic Con. 
 
ROKO Good Game 2018 - Warszawskie Targi Gier zaoferuje uczestnikom nie tylko okazję do zagrania w wiele ciekawych tytułów, ale także zaoferuje nam e-sportowe turnieje, strefę Retro Gier, ekspozycje, oraz masę dodatkowych atrakcji. 
 
Warsaw Comic Con i ROKO Good Game 2018 - Warszawskie Targi Gier odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych tradycyjnie na teren wydarzenia dowiozą darmowe autobusy z centrum Warszawy. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-13 19:28:30

No ja niby też pierwszy raz o tym słyszę ale logo jakoś takie dziwnie znajome, może słyszałem ale nie obiło się aż tak o uszy bo nie zwróciłem nigdy na to szczególnej uwagi, ale teraz najwyraźniej się im udało.

avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:52:36

Pierwszy raz słyszę o jakimś ROKO... A może właśnie o to chodzi by o tym uslyszec ale nie sprobuje :P