dodano: 2018-12-04 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Rozgrywka z 1 części DLC do Assassin's Creed Odyssey

Autor: nocarz
Rozgrywka z 1 części DLC do Assassin's Creed Odyssey
18°
0

Dzisiaj Assassins’s Creed Odyssey otrzyma pierwszą część (Epizod 1: Ścigani) z zapowiadanego dużego rozszerzenia pod nazwą Legacy of the First Blade (Dziedzictwo pierwszego ostrza).
 
Jeżeli jeszcze nie macie najnowszej odsłony kultowej serii to poniżej możecie obejrzeć krótki film opublikowany przez Ubisoft. Akcja tego DLC będzie opowiadała o Dariusie, który był posiadaczem pierwszego ostrza, a w trakcie rozgrywki spotkamy jego potomka (w zależności od tego czy gramy Aleksiosem czy Kassandrą będzie to kobieta lub mężczyzna), a także Kserksesa (króla Persji) oraz członków tajemniczego bractwa, które ma na celu wyeliminowanie gracza i przypomnienie mu wszelkich jego grzeszków.
 
Jak to zwykle bywa oprócz wątku głównego będziemy mieli także do wykonania mnóstwo misji pobocznych takich jak likwidacja czy polowanie. Naszą misje możemy rozpocząć w siódmym rozdziale AC Odyssey, a rozszerzenie dodatkowo pozwoli na osiągnięcie 70 poziomu, a także nauczenie się nowych umiejętności takich jak Death Veil (po cichym zabójstwie ciała znikają automatycznie).
 
Dostęp do rozszerzenia Dziedzictwo pierwszego ostrza oraz pierwszego epizodu otrzymają wszyscy posiadacze przepustki sezonowej oraz gracze, którzy zakupią je osobno. Następne odcinki pojawią się za sześć i dwanaście tygodni.
 
Assassin’s Creed Odyssey jest już dostępne PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama