dodano: 2017-12-22 12:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

7 minut rozgrywki z Larrym Parkerem w Far Cry 5

Autor: nocarz
7 minut rozgrywki z Larrym Parkerem w Far Cry 5
12°
2

Jeszcze nieco ponad trzy miesiące do premiery Far Cry 5, a Ubisoft cały czas stara się przekonać fanów serii, że będzie dobrze. I.....jest całkiem nieźle.
 
Ekipa Ubi poszła w ciekawą stronę i ma graczom do zaproponowania Montanę pod okupacją sekty. To dowód na to, że Francuzi starają się cały czas rozwijać swoje flagowe produkty, ba nawet otworzyli w Berlinie swoje studio, aby rozwijać serię Far Cry. Podczas rozgrywki spotkamy sporo NPC-ów i każdy z nich będzie innym wariatem. Na początku też mogą nie być zbyt przychylni i dopiero zgromadzenie odpowiedniego zaufania u nich pozwoli nam działać dalej. Jest jednak pewien wyjątek.
 
Ten wyjątek nazywa się Larry Parker. To człowiek, który nie boi się konfrontacji z Bramą Edenu, a przedstawiony fragment rozgrywki pokazuje jedną z otrzymanych od niego misji pobocznych. Trzeba też zauważyć, że autorzy pokazują jak olbrzymi jest świat gry i co można w niej wykorzystać od terenówek przez samoloty, helikoptery aż po olbrzymie ciężarówki. Do tego wszystkiego dochodzą przepiękne wprost widoki. Możliwe, że jakoś nie widać rewolucji ot to samo codzienne podbijanie sektorów mapy. Jednak trzeba nam zauważyć, że walki samolotów to już jest coś.
 
Far Cry 5 ukaże się 27 marca 2018 roku na PC, PS4, PS4 Pro, XONE, XONEX w polskiej kinowej wersji językowej. 
 
 

Galeria:

1
2

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-29 11:12:19

Far Cry to najpiękniejsza ze wszystkich serii gier jakie kiedykolwiek powstały. Jest masakrycznie klimatyczny i ta odsłona jest jeszcze lepsza.

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-22 17:10:12

Chyba wolę te bardziej egzotyczne klimaty tej serii, sam główny zły jakoś mało porąbany mi się wydaje, rozgrywka super się prezentuje jak zawsze ,bardzo dużo wolności oddane w ręce gracza i spora mapa to to co bardzo lubię, gra bardzo ładna jest i ma ciekawy klimat, czekam na 5 ale jakiejś kropki nad i w tym tytule mi brakuje na razie, może jak kiedyś zagram to będę miał zupełnie inne zdanie o nadchodzącym far cry. Na razie bardzo mi się podoba jak każda odsłona ale na pierwszym miejscu bym jej na ten moment nie ustawił.