dodano: 2018-06-13 10:05:01
PC

E3 2018 - Sable, przygodowa opowieść o odkrywaniu tego co ukryte

Autor: agusia16
 E3 2018 - Sable, przygodowa opowieść o odkrywaniu tego co ukryte
2

Tegoroczne targi E3 to szansa na zaprezentowanie się także twórców niezależnych. Jednym z takich projektów jest Sable, przygodówka stworzona przez dwuosobowy zespół studia Shedworks, której wydaniem zajęło się Raw Fury.
 
Gra stworzona jest przez Gregoriosa Kythreotisa i Daniela Fineberga. Jej oryginalną ścieżkę dźwiękową, także w zwiastunie, który poniżej, skomponował artysta, muzyk Michelle Zauner z Japanese Breakfast, narrację Meg Jayanth, a projekt dźwiękowy nagradzany przez Independent Games Festival projektant dźwięku Martin Kvale. Animacja jest natomiast dziełem debiutanta w tej dziedzinie, Micaha Hollanda
 
Sable, to wykonana w rysunkowym stylu graficznym opowieść o szukaniu swego miejsca na ziemi, o poszukiwaniu samego siebie i właściwej drogi. Przenosimy się do otwartego, pustynnego świata, by wyruszyć w bardzo osobistą podróż po nieznanej nam planecie. Eksplorując razem z Sable starożytne zabytki, zrujnowaną architekturę i kosmiczne statki, poznając historię mieszkańców owej planety, powoli odkrywamy swoje miejsce na świecie.
 
Ta niezależna eksploracyjna przygodówka swoją premierę w świecie gier będzie miała w nadchodzącym roku. Zadebiutuje zarówno w wersji na PC na platformie Steam, jak i na konsolach. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Sable w serwisie Steam
 
  

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-06-13 11:18:49

Dobrze, że na dużych targach niezależni twórcy mogą się pokazać, ale oby prezentowali naprawdę coś ciekawego.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-13 10:14:20

Ale zajechało gwiezdnymi wojnami. Pewnie kolejny spacer na 2-3 godziny z drobnym jeżdżeniem, z którego nic ciekawego nie wyniknie. Coś jak AER pewnie z tego wyjdzie.