dodano: 2018-07-10 16:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Twórcy Sekiro: Shadows Die Twice oraz Activision tworzą samouczek

Autor: nocarz
Twórcy Sekiro: Shadows Die Twice oraz Activision tworzą samouczek
2

Sekiro: Shadows Die Twice to kolejna świetna propozycja od studia From Software. Produkcja jest grą przygodową, która przenosi graczy do alternatywnej rzeczywistości w XV wiecznej Japonii.
 
Twórcy postawili na eksplorację i skradanie się połączone z walkami przypominającymi Dark Souls. To także niesamowicie ponury klimat ale także wysoki poziom trudności. Wcześniej autorzy cyklu Dark Souls nie pomagali graczom w rozpoczęciu przygody z ich produkcjami. Tym razem ma być jednak inaczej ponieważ jak wyjaśnił szef zespołu tworzącego grę, Hidetaka Miyazaki, w pracach nad samouczkiem pomaga im Activision.
 
Podkreśla on, że sekwencja, która ma uczyć graczy mechanik rozgrywki, jest tym elementem, dla którego postanowili oni skorzystać z pomocy i wsparcia wydawcy.
 
- Tego typu rzeczy nie są naszą mocną stroną, więc potrzebowaliśmy pomocy, którą Activision dostarczyło. Jednym z powodów, dla którego współpracujemy z firmą, jest fakt, że szanuje naszą wizję. From Software posiada kontrolę nad grą i jej zawartością; wszystko, co widoczne jest po rozpoczęciu zabawy, pochodzi od nas. -
 
Twórcy obiecują, że produkcja skupi się w jeszcze większym stopniu, na linii fabularnej, której bohaterem jest Sekiro, mający za zadanie ochraniać dziesięcioletniego chłopca. Autorzy podkreślili również, że nie uświadczymy tutaj podziału na klasy postaci, a także statystyk mających na celu doskonalenie i rozwijanie. Jednak mamy natrafiać na mapach na różne bonusy, które będą rozwijały możliwości mechanicznej ręki protagonisty.
 
Sekiro: Shadows Die Twice ukaże się w 2019 roku na PC, PS4 i XONE.
 
 
 

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-07-21 15:08:28

O, klimaty prawdziwie japońskie to może być coś ciekawego.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-12 09:32:56

Nie mogę się doczekać, pokazali tytuł z świetnej strony. Może być godny następca Tenchu.

Reklama