dodano: 2019-03-18 21:20:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Sekiro: Shadows Die Twice z nowym materiałem prezentującym zabawę

Autor: AnoX
Sekiro: Shadows Die Twice z nowym materiałem prezentującym zabawę
11°
0

Sekiro™: Shadows Die Twice doczekało się dzisiaj opublikowania nowego materiału wideo, który umożliwiłby graczem zapoznanie się z nową porcją zabawy.
 
Najnowsza produkcja From Software doczekała się zupełnie nowego materiału, który ponownie przedstawia nam zupełnie nowe sceny z rozgrywki. Czego się możemy spodziewać po zabawie? Otóż dostaniemy sporo znakomitych elementów z poprzednich tytułów studia, przy okazji łącząc to ze sporą dynamiką oraz interesującymi mechanikami.
 
Nie da się nie zauważyć, że poniższe wideo (dostępne w polskiej wersji językowej) doskonale opisuje co nas czeka i z czego możemy skorzystać w trakcie walki. 
 
From po raz kolejny zaserwuje nam wielki hit, który będzie się mógł pochwalić sporą i głęboką analizą przez długi, długi czas. Nie można nie zauważyć, że czas premiery jest naprawdę udany i umożliwi graczom spędzenie w azjatyckim świecie przez sporą dawkę czasu.
 
Sekiro™: Shadows Die Twice ukaże się za jedenaście dni, tj. 22 marca 2019 roku w polskiej wersji językowej w formie napisów.Sprawdź cenę gry na poszczególne platformy.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):