dodano: 2018-02-12 18:05:02

Seria Niefortunnych Zdarzeń - oficjalny zwiastun

Autor: agusia16
Seria Niefortunnych Zdarzeń - oficjalny zwiastun
2

Drugi sezon serialu opartego na dramatycznej powieści pisarza Daniela Handlera, znanego bardziej jako Lemony Snicket, dostępny będzie na platformie Netflix pod koniec marca, a tymczasem pojawił się oficjalny zwiastun dalszych przygód rodzeństwa Baudelaire.
 
Książki Lemony Snicketa, w którym autor jako narrator opowiada jakże dramatyczne losy trojki bardzo niezwykłego rodzeństwa,  inteligentnej konstruktorki Wioletki, oczytanego Klausa i posiadającego niezwykle twarde zęby Słoneczka,  były kanwą kilku filmów i seriali. 13 stycznia 2017 roku przygody rodzeństwa trafiły także na platformę Netflix prezentując fabułę, która obejmowała część napisanych przez pisarza książek. Kolejnych kilka śledzić będziemy w drugim sezonie, który na Netflixa trafi już 30 marca 2017 roku. 
 
W serialu, jak przeczytać możemy w oficjalnej informacji pod najnowszym zwiastunem, widzów czekać ma jeszcze więcej "łotrów, więcej intryg, więcej niebezpieczeństw, więcej sierot i więcej podpaleń".
 
Zanim drugi sezon Serii Niefortunnych Zdarzeń trafi na Netfilxa, zapraszam do przeczytania recenzji pierwszego sezonu, którą znajdziecie na łamach naszego serwisu, a w której oprócz mojej oceny serialu, poznacie także nieco więcej na temat fabuły tego niezwykłego serialu. 
 

Seria Niefortunnych Zdarzeń - recenzja pierwszego sezonu

 

Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2018-02-12 20:17:24

A ja Mariuszu polecam mimo wszystko przeczytanie książek, bo choć serial jest prozie Lemony Snicketa bardzo bliski, to książki rzucają nieco inne światło na historię rodzeństwa :)

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-12 20:07:02

Widać ten specyficzny humor, szkoda, że jeszcze książek nie było okazji ogarnąć, nie przepadam za czytaniem książki po obejrzeniu filmu lub serialu na podstawie książki.