dodano: 2019-03-13 15:45:02

Seria TimeSplitters powraca w odświeżonej formie

Autor: nocarz
Seria TimeSplitters powraca  w odświeżonej formie
0

TimeSplitters to seria gier, które zostały wydane w latach 2000 – 2005 i każda z nich była zawsze ciepło przyjmowana przez graczy.
 
Pierwsza część pojawiła się na konsoli PlayStation 2, a kolejne części pojawiły się na konsole PlayStation 2 oraz Xbox. Twórcami było studio Free Radical Design, które z biegiem czasu zostało przemianowane na Deep Silver Dambuster i stało się częścią THQ Nordic. W zeszłym roku pojawiła się informacja o przejęciu serii TimeSplitters oraz Second Sight przez THQ Nordic.
 

Gry - porównaj ceny

 
Pierwsza z nich pojawi się o podtytule Rewind. Gra ma pojawić się wyłącznie na komputerach PC, a prace nad nią trwają już od 2012 i niestety bardzo się ślimaczą. Teraz autorzy opublikowali jednak materiał, w którym chcą pokazać jakie zanotowali postępy w pracach. Na filmie możemy zobaczyć  nie tylko fragmenty rozgrywki ale też niektóre z elementów jak np. Si czy broń i różne modele.
 
Pozostaje nam poczekać na kolejne informacje dotyczące np. daty premiery czy wydania produkcji na konsole nowej generacji. Taki sam ruch dokonał się chociażby przed zapowiedzią Darksiders III.
 

Komentarze (0):