dodano: 2018-11-24 16:00:01
PC

She and the Light Bearer dostępna w wersji demonstracyjnej

Autor: agusia16
She and the Light Bearer dostępna w wersji demonstracyjnej
0

She and the Light Bearer, poetycka, ręcznie malowana, przygodówka point & click niezależnego Mojiken Studio dostępna na Steam w wersji demonstracyjnej. 
 
She and the Light Bearer to bardzo wyjątkowa gra przygodowa, która łączy w sobie elementy typowe dla artystycznej, poetyckiej baśni z klasyką przygodówek. Indonezyjski wydawca Toge Productions wraz z deweloperem Mojiken Studio ogłosili właśnie wydanie wersji demonstracyjnej tej niecodziennej gry, która w pełnej wersji na PC, Mac i Linux ma mieć w pierwszym kwartale 2019 roku. 
 
Gra wykorzystuje ręcznie rysowanej grafikę, poezję, dialog i instrumentalny akustyczny soundtrack, przypominając relaksującą podróż do mistycznej krainy cudów.
 
- Zainspirowany baśniami z dzieciństwa, chciałem w She and the Light Bearer przekazać każdemu to samo uczucie ciepła, radości i fantazji, które czułem jako dziecko - powiedziała Dyrektor gry i artystka Brigitta Rena. - Kiedy gracze odkryją magiczny las pełen uroczych postaci i zagadki, mam nadzieję, że się w zatracą się w tej przyjemnej przygodzie. -
 
W She and the Light Bearer wcielamy się w Little Firefly, który mając zaufanie starszyzny rusza w podróż aby szukać Matki zagłębiając się głęboko w serce nieznanego lasu. Jego zadanie nie będzie proste, bowiem poprzez liczne łamigłówki i zadania musi zdobyć zaufanie lasu, poznając  ofiary lasu, horror Pożeraczy i tajemnice przebudzenia Matki.
 
- W She and the Light Bearer  sztuka i muzyka są płynnie zorkiestrowane, aby stworzyć niezapomniane wrażenia - powiedział założyciel i dyrektor generalny Toge Productions Kris Antoni.To tak, jakby obrazy i wiersze ożywały. Z niecierpliwością czekamy na wszystkich, którzy wskoczą w tę urzekającą interaktywną bajkę! -
 
She and the Light Bearer zrodziła się w 2015 roku z prototypu wykonanego podczas Mojiken Camp jam. W 2017 roku gra otrzymała nagrodę Best Kids and Family w kategorii Indie Asia 2017 oraz w tym roku zdobyła nagrodę dla Najlepszych Sztuk Wizualnych w konkursie SEA Game Awards 2018, a także Excellence in Art category for Busan Indie na festiwalu Busan Indie Connect.
 
Gra zadebiutuje na Steam z pierwszych miesiącach przyszłego roku, a już dziś można sprawdzić jej wersję demonstracyjną, dostępną na Steam. 
 
Karta gry na Steam - pobierz wersję demonstracyjną
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama