dodano: 2018-10-10 13:50:01

Shortest Trip to Earth zameldowało się wczoraj na Steam Early Access

Autor: AnoX
0
Shortest Trip to Earth zameldowało się wczoraj na Steam Early Access
Shortest Trip to Earth oficjalnie wczoraj zameldowało się na Steam w ramach klasyku w postaci Wczesnego Dostępu (Early Access). Co zaoferuje ten tytuł?
 
Interactive Fate i Iceberg Interactive mogą z satyskfacją obserwować sytuację z Shortest Trip to Earth, które zagościło już w ramach Wczesnego Dostępu na Steam. Dzięki temu nie tylko gracze mogą zapoznać się z niepełną wersją gry, jak również dostarczą twórcom sporo cennych uwag odnośnie rozgrywki i doświadczenia. 
 
Po świetnym przyjęciu na targach gamescom 2018, przyszedł czas na otworzenie się na jeszcze większą grupę graczy, którzy wezmą udział w unikalnych kosmicznych przygodach.
 
Jeżeli graliście w Teleglitch to koniecznie zapoznajcie się z tym tytułem, ponieważ odpowiedzialni za nich deweloperzy ponownie mogą zaserwować hit na rynku indie. W tym roku pojawiło się kilka świetnych, podobnych tytułów, zatem być może kolejna pozycja pozwoli graczom zapoznać się z ciekawymi mechanikami i systemami. 
 
Edvin Aedma, główny projektant najkrótszej podróży na Ziemię, stwierdził: - Jesteśmy bardzo podekscytowani, że udostępniliśmy nasz projekt na platformie Steam, pracując od pięciu lat. Podobnie jak mój poprzedni tytuł "Teleglitch", "Shortest Trip to Erth" szybko poprowadzi graczy do strefy przetrwania. Gra przedstawia klimatyczny, bogaty świat, który nagradza eksplorację i wymaga, abyś radził sobie ze śmiertelnymi, często desperackimi warunkami ... lub umarł w  ramach permadeath i zacznij od samego początku. Wszechświat o najkrótszej wyprawie jest trudny i nieustannie odpycha punkty życia, zasoby, amunicję, drony i załogę, dopóki nie zacznie się złomowanie części statku, aby kontynuować. Gra jest pełna dowcipnych komentarzy w języku policzków i insynuacji, które przypadną do gustu dojrzałej publiczności.
 
Shortest Trip to Earth można już zakupić we Wczesnym Dostępie na Steam w cenie 71,99 złotych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):