dodano: 2018-08-09 21:50:02

Sony Interactive Entertainment (SIE) zaprezentowało wyjątkowe PS4!

Autor: AnoX
Sony Interactive Entertainment (SIE) zaprezentowało wyjątkowe PS4!
18°
1

Sony Interactive Entertainment (SIE) zaprezentowało dzisiaj wyjątkowe PlayStation 4 Pro, które wypuszczone zostały w związku ze sprzedażą aż 500 milionów konsol marki Playstation.
 
Marka Playstation towarzyszy graczom od wielu, wielu lat i właśnie dzisiaj ogłoszono, że do zakupienia będzie można specjalną konsolę - “PlayStation®4 Pro 500 Million Limited Edition” posiadającą przejrzysty niebieski plastik umożliwiający podejrzenie podzespołów najnowszego dziecka firmy. Od 24 sierpnia tego roku będzie można zakupić specjalną propozycję w cenie detalicznej 499 euro. Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że przygotowane zostanie jedynie 50 tysięcy kopii z numerowanym, złotym oznaczeniem. 
 
W tej chwili (dane na 28 lipca) udało się uzyskać kosmiczny wręcz rezultat 525,3 milionów konsol całej marki, przy czym ponad 80 milionów (81,2 mln) do wynik Playstation 4 oraz Playstation 4 Pro potwierdzające jak mocno napracowano się nie tylko w tej generacji. 
 
Firma przez cały czas zamierza rozwijać konsole oraz dopieszczać graczom o czym świadczy nie tylko tworzone Playstation 5, ale także wspomniane “PlayStation®4 Pro 500 Million Limited Edition”, które świeci jasno-niebieskim światłem podkreślającym architekturę. Design oraz masa szczegółów i detali, które możecie zobaczyć w naszej galerii jest imponująca i udowadniająca, że ktoś włożył sporo serca w ten projekt nie idąc najprostszą drogą. 
 
Chcę wyrazić naszą głęboką wdzięczność za wsparcie okazywane nieustannie przez fanów i partnerów biznesowych za ich wkład w bogatą historię PlayStation. Bez naszej pełnej zaangażowania społeczności nie udałoby nam się osiągnąć tego niezwykłego osiągnięcia – dostarczenia 500 milionów sztuk konsolpowiedział John Koera, prezes i dyrektor generalny SIE. - PlayStation®4 Pro 500 Million Limited Edition powstało po to, by wyrazić wdzięczność, jaką czujemy wobec naszych lojalnych fanów. Nadal będziemy dokładać wszelkich starań, by PlayStation było najlepszym miejscem do grania dla wszystkich. Będziemy też zwiększać bibliotekę dostępnych fantastycznych gier oraz usług sieciowych. -
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:10:19

Nakręcajątych biednych ludzi na te konsole a tak na prawde to jest nic w porównaniu do PC.