dodano: 2019-02-09 14:00:01

Sigma Theory: Global Cold War - Agenci wystartują do akcji już...

Autor: AnoX
Sigma Theory: Global Cold War - Agenci wystartują do akcji już...
10°
0

Sigma Theory: Global Cold War to zupełnie nowa gra strategiczna francuskiego studia Mi-Clos Studio. W kogo się wcielimy i co będzie naszym celem?
 
W ramach świata przedstawionego będziemy mogli stanąć na czele agencji wywiadu, której działania obejmą cały świat. Trwa właśnie nowe Zimna Wojna, w której postęp naukowy pozwoli znacząco zmienić przyszłość. W związku z czym wysyłamy do akcji naszych agentów, pozyskujemy nowych oraz działamy na niekorzyść przeciwników.
 
Naszym celem jest wybieranie najlepszych ludzi do trudnych zadań, dzięki którym będziemy uzyskiwać przewagę oraz utrzymywać przeciwników w tyle, przy okazji niwecząc ich badania.
 
Za grę odpowiada zespół, mający w swoim portfolio hit mobilny w postaci Out There, tym razem pozwoli nam wziąć udział w zupełnie innej zabawie, w której liczyć się będzie nasz spryt oraz wyczucie i dobre zarządzanie.
 
Produkcja oficjalnie trafiła do przedsprzedaży na Steam, gdzie można Sigma Theory: Global Cold War  zakupić w specjalnej obniżonej cenie. W późniejszym czasie produkcja będzie droższa. 
 
Sigma Theory: Global Cold War ukaże się 18 kwietnia 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama