dodano: 2017-09-13 12:00:02

Sky nowa gra twórców Journey

Autor: nocarz
Sky nowa gra twórców Journey
0

Studio thatgamecompany powraca z nowa grą. Twórcy Journey, Flow i Flower zaprezentowali podczas konferencji Apple swoje najnowsze dzieło pod intrygującą nazwą Sky.
 
Sama konferencja sprowadza się do pokazywania firmowego sprzętu, a Sky jest bardziej ciekawostką, ale warto przyglądnąć się jej znacznie bliżej. W chwili obecnej brak jest jakichś szczegółów na temat produkcji, ale sam zwiastun i rozmowa z twórcami jest dość intrygująca. Autorzy twierdzą, że jest to najbardziej ambitny projekt mający na celu powiązanie jak największej liczby użytkowników ze sobą w kooperacji, jakiej w żadnej grze do tej pory nie było.
 
Jak twierdzi przedstawiciel studia, gra jest samo finansowana, a rozgrywka ma polegać na dawaniu. Prawdopodobnie chodzi o współpracę wewnątrz gry, ale może także chodzić o popularne wspieranie akcji charytatywnych poprzez gry wideo. Deweloper reklamuje grę pod hasłem:
 
Trzymaj ręce razem ze swoimi bliskimi, kiedy przelatujesz przez pustynię, gdzie szczodrość i współczucie są kluczem do oświetlania Twojej drogi.
 
Cokolwiek to oznacza brzmi ciekawie. Niestety gra będzie wydana tylko i wyłącznie na iPhony, iPady oraz Apple TV. poniżej zwiastun oraz rozmowa z twórcami Sky.
 
 
 

ogolny


Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody