dodano: 2018-05-26 12:05:01

Sleep Tight zadebiutuje już w drugiej połowie lipca 2018!

Autor: AnoX
Sleep Tight zadebiutuje już w drugiej połowie lipca 2018!
12°
2

Sleep Tight doczekało się daty premiery i już niebawem pozwoli małym i dużym graczom na zmierzenie się z koszmarkami z lat, gdy mrok krył w sobie potwory.
 
We Are Fuzzy składa się z uznanych deweloperów i pracowników mających doświadczenie przy produkcji takich pozycji jak Far Cry 5, Iron Man 3, Gra o Tron, Westworld, Ralph Demolka i serie Rainbow Six oraz Splinter Cell. Nowa produkcja została osadzona w kolorowym świecie przypominający te projektowane przez Pixar.
 
Jako jeden z dwunastki dzieciaków będziemy mieli okazję do zawalczenia z potworami pojawiającymi się późno w nocy, kiedy słońce zachodzi a z mroku wyłaniają się straszne potwory. Sporo zabawek posłuży nam, aby móc przetrwać w środku dziecięcego frontu. 
 
- Sleep Tight był takim specjalnym projektem do pracy - powiedział Maxx Burman, współzałożyciel i dyrektor kreatywny w We Are Fuzzy. - Podczas gdy nasz zespół miał szczęście pracować nad tak wieloma niesamowitymi projektami w trakcie naszej kariery, niesamowite było stworzenie tak ciepłego, czystego, nostalgicznego doświadczenia i mamy nadzieję, że podzielimy się nim ze wszystkimi, gdy rozpoczniemy ten lipcowy sezon. -
 
Sleep Tight ukaże się 26 lipca 2018 roku na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch.
 
Strona Gry
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (2):
avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-26 13:56:20

Wygląda, że to będzie nudne strzelanie na arenie, gdzie jedyne, co będzie się zmieniało to kolory tła. Bo lokalizacja osłon na trailerze to wygląda, że wszędzie taka sama.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-26 12:13:35

Granie dziećmi? Czyżby trochę pod fenomen "Stranger Things" się starano podciągnąć?