dodano: 2018-04-16 10:00:02
PC

Solas and the White Winter dostępna na Steam

Autor: agusia16
Solas and the White Winter dostępna na Steam
2

Samotną podróż poprzez wspomnienia, walcząc z tęsknotą i przeciwnościami losu, by złączyć się z rodziną, pragnie zaprezentować graczom niezależne Savepoint Studios.
 
Solas and the White Winter jest dziełem niewielkiego, trzyosobowego studia z Dublina, w którym przejmujemy kontrolę nad tytułowym Solasem, który rusza w podróż do nieprzyjaznej, zaśnieżonej, celtyckiej krainie, by dostać się do świątyni, która pomoże mu naprawić krzywdy z przeszłości wyrządzone przez jego rodzinę. 
 
Projekt oferuje klimatyczną, raczej mroczną historię, przeplataną zagadkami środowiskowymi, w których podczas podróży mierzymy się z licznymi pułapkami i czyhającymi na nas niebezpieczeństwami, by krok po kroku odkryć tajemnice rodziny Solas. 
 
Swoją wędrówkę prowadzimy samotnie, borykając się nie tylko z wyżej wymienionymi przeciwnościami, ale także z własnymi wspomnieniami, przeszłością i tęsknotą, która pcha naszego bohatera do celu, jakim jest połączenie się z rodziną.
 
Solas and the White Winter dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam od 13 kwietnia 2018 roku w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-16 10:33:43

W bardzo prosty sposób to narysowano ale może mieć swój klimat bo nie jest to źle zrobione.

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-16 10:03:00

Samotna wędrówka... Dobrze, że chociaż w kolorze, a nie czarno-biało.