dodano: 2018-08-09 18:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Soundfall, muzyczno przygodowa gra akcji na debiutanckim zwiastunie

Autor: agusia16
Soundfall, muzyczno przygodowa gra akcji na debiutanckim zwiastunie
16°
1

Soundfall, muzyczno - przygodowa gra akcji, połączenie twin-stick shootera i rytmicznego dungeon crawlera, dzieło studia Drastic Games zadebiutuje w przyszłym roku. Pojawił się pierwszy zwiastun.
 
Fabuła Soundfall przenosi graczy do proceduralnie generowanego świata, w którym wrogowie i łupy reagują na zakres muzyczny, zmieniając się nie tylko z piosenki na piosenkę, a bitwy synchronizują się z rytmem nagradzając muzyczne combo. 
 
Rozgrywka pozwala na granie maksymalnie w czteroosobowym zespole w kooperacji, zarówno lokalnie, jak i przez sieć. Gra powstaje w studiu Drastic Games, założonym przez weteranów studia Epic Games i będzie dostępna w sprzedaży w wersji na PC, PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 
 
A przenosimy się w niej do krainy zwanej Symphonia, w której muzyka ożywia i modyfikuje wszystko co nas otacza. W tym pełnym dźwięków świecie wcielamy się w młodego audiofila, dziewczynę imieniem Melody. Wracając do domu zostaje uwikłana w konflikt, który uratować ma królestwo przed Dyscordem, niezgłębioną ciemnością, która zagraża wszystkim i wszystkiemu.
 
Soundfall tworzona jest na silniku graficznym Unreal Engine 4. 
 
- Soundfall to niezwykły projekt, który będzie nierozerwalną częścią z muzyką,  łącząc ludzi w taki sposób jaki trudny jest do wyartykułowania. Praca nad nią była niesamowitym,  takim emocjonalnie angażującym medium powiedział Julian Trutmann reżyser, Drastic Games.
 
- Synchronizowanie dosłownie wszystkiego w grze z muzyką było niesamowitym wyzwaniem technicznym - dodał Nick Cooper, dyrektor techniczny Drastic Games. - Ale był to także niesamowicie satysfakcjonujący proces, i jesteśmy podekscytowani, aby w końcu móc podzielić się Soundfall z graczami. -
 
Soundfall pokazany zostanie na PAX West, EGX i PAX Australia W tym roku.

Odwiedź stronę oficjalną gry

Odwiedź stronę studia Drastic Games

Obserwuj na Twitterze


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:07:25

Ten podkład muzyczny nawet dla celów prezentacji ma się nijak do tej gry która i tak wydaje mi się słaba.