dodano: 2016-07-13 10:00:02
PS4PS4 PRO

Spider-Man opracowuje największy zespół w historii Insomniac

Autor: AnoX
Spider-Man opracowuje największy zespół w historii Insomniac
0

Insomniac Games postanowił stworzyć największy w swej historii zespół, który będzie zajmować się nadchodzącym Spider-Manem. 
 
Deweloperzy za pomocą Twittera podzielili się informacją dotyczącą wielkości ekipy odpowiedzialnej za nadchodzącego Spidermana. Produkcja zmierzająca na Playstation 4 stała się priorytetem nie tylko dla studia, ale również dla Sony, które poza podziałem praw do tego bohatera niejako zyskało dużo praw do growych adaptacji superbohaterów (a przynajmniej do Człowieka-Pająka). 
 
Pomimo, że premiera ma nastąpić dopiero za jakiś czas to już teraz możemy być spokojni o jej termin, ponieważ w pracach uczestniczy największa dotychczasowa ekipa tego studia. Nie może to nikogo dziwić, w końcu sukces (także sprzedaży) nowego Spider-Mana może zagwarantować Insomniac oraz Sony łatwiejszy punkt  negocjacji w kwestii innych postaci Marvela. 
 
Swoją drogą ten komiksowy gigant chyba zapragnął osiągać sukcesy nie tylko w kwestii filmów czy seriali, ale również gier. To chyba jedna z lepszych decyzji, szczególnie dla nas. W zasadzie nie zdziwiłbym się gdyby Japończycy uzyskali taką swobodę w produkcji jak EA w kwestii marki Star WArs. To z pewnością byłaby jedna z najlepszych informacji dla fanów Sony w ciągu ostatnich kilku lat. O tym jednak przekonamy się dopiero za pewien czas.
 
 
 ogolny

Komentarze (0):