dodano: 2018-07-21 13:55:02
PS4PS4 PROXONEXONEX

Spyro™ Reignited Trilogy - Odświeżone odsłony doczekają się...

Autor: AnoX
Spyro™ Reignited Trilogy - Odświeżone odsłony doczekają się...
14°
3

Spyro™ Reignited Trilogy, czyli znacząco odświeżona trylogia z fioletowym smokiem doczeka się także odnowionego motywu muzycznego opracowanego przez oryginalnego kompozytora.
 
Stewart Copeland, perkusista zespołu The Police podczas San Diego Comic Con 2018 zaprezentował odświeżony motyw główny od nowych/starych przygód Spyro. To za jego sprawą powstał oryginał, który po dziś dzień doskonale kojarzą gracze posiadający olbrzymi sentyment.
 
Activision zadbło wraz z Toys for Bob o umiesczenie możliwości zmiany ścieżki dźwiękowej, dzięki czemu będziemy mogli szybko przeskoczyć pomiędzy wcześniejszymi i aktualnymi dokonaniami deweloperów i kompozytora. W menu będziemy mogli w dowolnym momencie przenieść się do nostalgicznego okresu, kiedy to muzykę tworzyło się w trochę inny sposób z innymi budżetem. 
 
Trzeba przyznać, że wręcz imponująco prezentuje się wielkie serce włożone w odświeżenie tego tytułu  każdy jego aspekt, dzięki czemu równie dużo satysfakcji znajdą zarówno osoby mające wielki sentyment jak i ciekawość nowego pokolenia, które pozwoli młodszym osobom poczuć równie dużo radości z przyjemności z przygód Spyro.
 
- Tworzenie nowej muzyki do trylogii Spyro Reignited było dla mnie niesamowitą zabawą i nostalgicznym powrotem - powiedział Stewart Copeland, uznany muzyk (The Police),  i kompozytor muzyki do Spyro™ Reignited Trilogy. - Widząc, jak fani pokochali oryginalną serię i ścieżkę dźwiękową, było to bardzo rozgrzewające doświadczenie 20 lat temu, a możliwość powtórzenia tej zabawy z nową grą sprawiła, że wszystko zatoczyło koło. Nie mogę się doczekać, aż gracze usłyszą nowy utwór tytułowy (intro) i będą cieszyć się opcją odtworzenia zremasterowanej gry z moją oryginalną muzyką, kiedy trylogia nadejdzie tej jesieni. "Tiger Train" zawiera niektóre z moich ulubionych motywów z oryginalnej ścieżki dźwiękowej, które jestem pewien, że wierni Spyro docenią! -
 
Poniżej możecie posłuchać jaką moc ma zajawka nowego motywu głównego!
 
Spyro™ Reignited Trilogy będzie mieć premierę 21 września 2018 roku na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One oraz Xbox One X w cenie 39,99 dolarów.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-23 21:38:24

Pierwsze słyszę o takim bohaterze tylko ostatnio przy okazji omawiania Remastera. Coś mało popularny był widocznie.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-21 17:09:29

Zapowiada się równie genialnie co Crash :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-07-21 15:41:23

Jak w Hollywood. De skupienie się na znanych markach, niż próbowanie czegoś nowego. Chociaż Spyro to klasyka!