dodano: 2017-07-16 16:00:01
PC

Star Citizen nowy zwiastun i dziennik deweloperski

Autor: nocarz
Star Citizen nowy zwiastun i dziennik deweloperski
10°
2

Star Citizien ma być gra doskonałą, ale końca prac jak nie widać tak nie widać. Teraz do sieci trafiły dwa nowe filmy. Za każdym razem kiedy materiały promocyjne od Cloud Imperium Games są publikowane, tym więcej dowiadujemy się o tym co zostaje załadowane do największej gry w historii branży.
 
Pierwszy z filmówZgubione i znalezione” to opowieść o ludziach, którzy przygotowują statki, stawiają je na nogi i dbają o bezpieczeństwo pilotów i załogi. Mimo tego czasem coś zawodzi i taki statek ląduje na planecie złomowisku. Tak twórcy pokazują nam wraki statków, które będzie można zwiedzać, zbierać ich pozostałości i poznawać historie ludzi, którzy mieli wpływ na to jak te statki wyglądały. Więc jest tutaj budowniczy statków ze stoczni marynarki, mechanik traktujący maszyny jak ludzi i niezależny inspektor dbający o wszelkie modyfikacje. Film jest naprawdę świetny, a narracja budowniczego czy mechanika jest super i chwyta mocno za serce. Choć nie zdradza zbyt dużo to i tak zachęca do zabawy.
 
Natomiast drugi to dziennik deweloperski, który w trakcie 30 minut opowiada przede wszystkim jak idą prace, a do tego pokazuje między innymi różnorodność noszonych mundurów, statek Anvil Hurricane (robi duże wrażenie) czy tatuaże, które będziemy mogli wydziarać naszym postaciom.
 
Nie mogę się doczekać, aż w końcu prace zostaną zakończone i zobaczymy kompletną grę. My możemy czekać, ale twórcy po wszystkich zawirowaniach związanych z funduszami raczej już nie mogą opóźniać wydania kompletnego swojego największego projektu.
 
 
 
ogolny

Komentarze (2):
avatar Crispio
dodano: 2017-07-16 19:13:55

Ostatnio oglądałem materiał na TVGRYpl i mam pewne wątpliwości, co do jakości tej produkcji...Gra sama w sobie jest naprawdę niesamowita ale mam nadzieję, że naprawią niedoskonałości, które mogą zepsuć feeling z gry.

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-16 17:02:25

Imponujące jak ogromna to produkcja i jak wiele detali będzie w niej zawarte, dbłość o to aby ten świat miał ręce i nogi jest niezwykła.

Wymieniaj punkty na nagrody