dodano: 2017-07-16 14:00:02

Star Wars Battlefront 2 też będzie posiadało komiczne animacje twarzy?

Autor: AnoX
Star Wars Battlefront 2 też będzie posiadało komiczne animacje twarzy?
12°
1

Star Wars Battlefront 2 zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie, który pokazuje nam kilka scen z kampanii fabularnej. Czy animacje będą komiczne?
 
Zaprezentowany poniżej zwiastun ma nas wprowadzić w atmosferę, jednakże sam zwróciłem uwagę na trochę inny element. Tym razem ujrzeliśmy kilka scen, które zdecydowanie stawiają na Ciemną Stronę Mocy. 
 
Rzecz jasna nie zabrakło scen podczas motion capture i tym podobne przebitki ze studia, czyli generalnie klasyk. W tle przeglądamy fragmenty rozgrywki, które prezentują się nierównomiernie. W pewnej chwili możemy zobaczyć jak towarzysz naszej głównej bohaterki wypowiada się jednocześnie prezentując bardzo słabe animacje twarzy...
 
Sytuacja wygląda podobnie do ostatniego Mass Effecta, jednakże ciężko jest jednoznacznie określić różnicy pomiędzy materiałami z wczesnej rozgrywki, a wyspecjalizowanymi i doszlifowanymi scenami. Osobiście nabrałem wielu wątpliwości dotyczących kampanii i jej realizmowi, który może w każdej chwili przepaść, o czym przekonała się wspomniana seria od BioWare. 
 

ogolny


Komentarze (1):
avatar Crispio
dodano: 2017-07-16 19:10:22

O nieeee...tylko nie zmęczone twarze ;) :D

Wymieniaj punkty na nagrody