dodano: 2019-04-13 20:50:13
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Star Wars Jedi Fallen Order - EA dziś pokazuje najnowszy projekt

Autor: AnoX
Star Wars Jedi Fallen Order - EA dziś pokazuje najnowszy projekt
0

Electronic Arts wraz z Respawn Entertainment zaprezentowały materiał z Star Wars Jedi Fallen Order. Czego się możemy spodziewać po tej grze?
 
O Star Wars Jedi Fallen Order po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas zeszłorocznego EA Play 2018, kiedy to dowiedzieliśmy się, że ojcowie serii Titanfall wezmą się za znaną kosmiczną markę. Od tego czasu raczej o projekcie było cicho, choć potwierdzono, że będzie to projekt dla pojedynczego gracza nie posiadający trybu wieloosobowego oraz mikrotransakcji.
 
EA Play 2019 odbędzie się już wkrótce i to właśnie tam mają się odbywać prezentacje gier w formie transakcji, zatem możemy się spodziewać, że tym razem zobaczymy co najwyżej zajawkę oraz sporą dawkę marketingowego gadania. Fajerwerków raczej nie mamy się co spodziewać, choć ujawnienie okładki i plakatu i tak świadczy o tym, że projekt jest raczej w dalszym niż bliższym stadium. 
 
Sukces Apex Legends bez wątpienia mógł mieć wpływ na ustawienie priorytetów, lecz z pewnością zapełnił on również środki na lepszy i szybszy rozwój projektu w świecie Gwiezdnych Wojen.
 
[20:32] Pokaz oczywiście rozpoczął się powoli i rzecz jasna miał na celu skupić się na rozmowach na wspólnych kanapach, co jedynie sugerowało, że sytuacja będzie taka, że  zbyt wiele nie ujrzymy. Z resztą rozpoczęło od kolejnego informowania nas jak powstało studio oraz jak bardzo pracownicy kochają uniwersum Star Wars.
 
Konkretem było potwierdzenie, że faktycznie będzie to produkt skupiony na opowieści dla pojedynczego gracza, co miało przybliżyć także powiązanie z miłością do God of War III. 
 
 

[20:40] Poza ogólnikami usłyszeliśmy, że sporo uwagi poświęcono rozgrywce, którą w końcu mogliśmy zobaczyć. No i tu kolejny problem, szybko ogłoszono, że zwiastun koncentruje się jednak na historii. Zatem część rzeczy może się zmienić.
 
Nasz bohater posiada moce i chyba potrafi się nimi posługiwać, jednakże w chwili obecnej musi się tego wystrzegać, ponieważ Imperium jest naprawdę potężne. Rozkaz 66 okazał się niedokładnie zrealizowany, ale umocnił reżim i faktycznie wyeliminował niemalże wszystkich Jedi. 
 
Sporo uwagi poświęcono na przedstawienie dominacji, biedy planety po wielkim konflikcie oraz na ukrywaniu się ze swoimi umiejętnościami. W końcu każdy przejaw mocy może okazać się niebezpieczny, a nawet śmiertelny.
 
[20:48] Już w tej chwili można sobie odpuścić śledzenie transmisji i zaczekać na przytoczenie oficjalnych materiałów. Pomniejsze ciekawostki mogą mocno się różnić względem ostatecznej wersji. Cal może mieć ciekawą historię, jednakże jej przebieg może mieć mimo wszystko niezbyt udany charakter.
 
Star Wars Jedi Fallen Order ukaże się 15 listopada 2019 roku.
 

Oglądaj użytkownika EAStarWars na żywo na www.twitch.tv


Komentarze (0):