zamknij

dodano: 2019-06-26 12:00:04
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Star Wars Jedi: Fallen Order na obszernym zapisie rozgrywki

Autor: nocarz
Star Wars Jedi: Fallen Order na obszernym zapisie rozgrywki
0

Na tegorocznych targach E3 mieliśmy to na czym wszystkim zależy czyli nowe zaproszenia do całkowicie nowych światów ale nie zabrakło także starych marek jak na przykład Star Wars.
 
Nowa produkcja Star Wars Jedi: Fallen Order to jak twierdzi reżyser tej odsłony Stig Asmussen ma być spełnieniem marzeń twórców. Jednocześnie na E3 pokazywano kilkanaście materiałów wideo związanych z grą jednak ten najistotniejszy został pokazany za zamkniętymi drzwiami, a teraz Elektronicy upublicznili nagranie. Na materiale możecie zobaczyć walkę, kilka łamigłówek oraz prowadzenie wielkich maszyn kroczących. Jak dla mnie wygląda to fantastycznie z tym, że wydaje mi się, że walka jest mocno uproszczona ot kilka gestów i machanie mieczem świetlnym.
 
Star Wars Jedi: Fallen Order na pierwszych gameplayach
  
Jednak pierwsze takie wrażenie rozwiewa sam reżyser, który podkreśla, że w pełnej wersji gry na graczy czekać będzie sporo walki i nie zawsze będzie ona prosta i przyjemna, a ponadto nie zabraknie mniejszych i większych wyzwań. Przyznał także, że produkcja jest inspirowana takimi tytułami jak Metroid, Castlevania czy Dark Souls.
 
Gra zaoferuje nam możliwość podróżowania statkiem po różnych planetach, a na kązdej z nich czekać nas będzie inne wyzwanie oraz zdobędziemy różne umiejętności, niejednokrotnie unikalne. Taka rozgrywka będzie stanowić główny rdzeń fabuły najnowszych Gwiezdnych Wojen. Zresztą sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się Star Wars Jedi: Fallen Order na materiale z rozgrywki.
 
Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada tego roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama