dodano: 2019-03-15 09:30:01

Steel Division 2 również zalicza obsuwę i otrzymuje nową datę premiery

Autor: AnoX
Steel Division 2 również zalicza obsuwę i otrzymuje nową datę premiery
0

Steel Division 2 doczekało się przesunięcia daty premiery, która została ponownie zaplanowana. Kiedy tym razem zagramy i czym jest prezent niespodzianka?
 
Francuska firma wydawnicza i produkcyjna - Eugen Systems podzieliła się wczoraj informacjami, które mogą się okazać negatywne dla wielu osób wyczekujących na Steel Division 2. Jak się okazuje gra została opóźniona, a nowa data premiery osadzona została na początek maja tego roku. Co za tym idzie zabawa na dobre rozpocznie się za kilka miesięcy.
 
Na pocieszenie należy zauważyć, że już 27 marca 2019 roku wystartują 48-godzinne testy, które będą dostępne dla wszystkich, którzy zdecydowali się dokonać zamówienia przedpremierowego. Ponadto w późniejszym czasie deweloperzy będą grę naprawiali w oparciu o zdanie społeczności. 
 
Interesującą nowością jest bez wątpienia tryb Przełom („Breakthrough”), w którym przyjdzie nam odeprzeć napady wrogów, przy okazji wykorzystując do tego obszerny teren i jego charakterystykę. 

Komputery - wybierz na Ceneo

 
W ramach testów przyjdzie nam również sprawdzić różnorodne wyposażenie, tryb Podboju, dwie frakcje oraz sporo niespodzianek. To wszystko jednak będzie tylko wstępem do zasadniczej, pełnej wersji gry.
 
Tryb wieloosobowy dostarczy nam również zmierzyć się przedpremierowo z innymi graczami, przy okazji mogąc zrobić sobie "smaka" na zbliżający się debiut pełnego wydania gry. Sieciowe pojedynki z resztą toczone będą w modelu co tygodniowym, zatem nic nam nie umknie, a już będziemy mogli trenować przed debiutem.
 
- Nie możemy się doczekać chwili, gdy na Steamie wystartują testy beta, podczas których fani serii Steel Division wreszcie poznają efekt naszej pracy za zamkniętymi drzwiami - stwierdził Pierre-Yves Navetat, menadżer ds. marketingu i komunikacji w studiu Eugen Systems. - Dzięki betatestom zyskamy czas potrzebny na wprowadzenie zmian postulowanych przez graczy i przygotowanie możliwie najlepszej wersji premierowej gry Steel Division 2. -
 
Steel Division 2 ukaże się w pełnej wersji 2 maja 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):