dodano: 2019-05-11 14:00:02
PC

Stellaris świętuje trzecie urodziny oraz jest w Darmowym Weekendzie

Autor: AnoX
Stellaris świętuje trzecie urodziny oraz jest w Darmowym Weekendzie
0

Stellaris obchodzi swoje trzecie urodziny, dzięki czemu gra doczekała się kilku nowości i startu darmowego weekendu na platformie Steam.
 
Paradox Interactive świętuje trzecie urodziny swojego kosmicznego hitu - Stellaris. W związku z tym do 12 maja można sprawdzić grę w ramach darmowego weekendu. 
 
Deweloperzy przy okazji wprowadzili do gry kolejną aktualizację, która wprowadza kilka nowości w związku z tym wyjątkowym okresie. Marka mocno się rozwinęła oraz zameldowała się na konsolach, w związku z czym bezwzględnie należy docenić dokonania na przestrzeni lat.
 
 

- Czuję się tak, jakbyśmy wczoraj wypuścili Stellaris, niepewni, jak ludzie by się do tego zabrali, ale teraz gra ona swoją dobrze prosperującą społeczność i świętuje trzecią rocznicę! - powiedział Daniel Moregård, dyrektor ds. gier w Stellaris. - To okazja, którą chcielibyśmy świętować z niesamowitą społecznością, która wypełniła galaktykę Stellaris swoimi historiami. Mamy nadzieję, że nowi i starsi gracze będą mogli w pełni korzystać z bezpłatnego weekendu! -
 
Stellaris można już ograć na PC, PS4 i XB1. Wersja na Steam jest dostępna za darmo.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama