dodano: 2018-11-04 14:15:01
PC

Stellaris MegaCorp zupełnie nowym materiałem

Autor: AnoX
Stellaris MegaCorp zupełnie nowym materiałem
59°
0

Najnowszy dodatek Stellaris MegaCorp doczekał się kolejnej dawki informacji dotyczących nowości i zawartości nadchodzącego rozszerzenia produkcji. 
 
Paradox Interactive oficjalnie ogłosił zawartość najnowszego rozszerzenia do Stellaris, które będzie nosić nazwę MegaCorp. W jego ramach będziemy mogli wykorzystać nie tylko elementy wywodzące się z korporacyjnego stylu, ale także obejmujące takie aspekty jak: 
 
  1. Kultura korporacyjna: Dyrektorzy Generalni w MegaCorp mogą prowadzić działalność w skali całej galaktyki z wieloma nowymi środowiskami. Budując filie na planetach czy w imperiach, z którymi zawarły umowy handlowe, najnowszy dodatek może dodać większą głębię i wartości handlowi oraz mechanikom jej dotyczącym. Korzystając z nowości w postaci Organu Korporacyjnego będziemy mogli zbudować ekonomiczną potęgę mającą potencjał i narzędzia do zdominowania handlu galaktycznego.
  2. Świat miast... - dzięki Ecumenopolis gracze mogą zwiększyć gęstość zaludnienia rdzennych światów do naprawdę epickich proporcji, przy okazji tworząc w w nich ogromną megamiasta.
  3. Flota Caravaneer: Warto zwrócić uwagę na Caravaneers, czyli na nomadyczne międzygwiezdne zgraje pełne m.in. dilerów, którzy trzymają się z daleka od galaktycznej polityki i zawsze mają coś w zanadrzu. Oczekuj niespodzianek, ponieważ ci mistrzowie handlują w twojej przestrzeni lub odwiedzą ich systemy.
  4. Więcej megastruktur: Budżet został zatwierdzony dla twojego wspaniałego Matter Decompressor, instalacji Mega-Art czy Strategic Coordination Center, sprawiając, że możemy zyskać nowe możliwości skalowania dla naszego megalopolis.
  5. Galaktyczne centrum handlu niewolnikami: Kupuj i sprzedawaj niewolników na skalę przemysłową, uwolnij ich lub przechowuj jako "zwierzęta gospodarskie". Wybór należy do ciebie!
  6. Status VIP: Dbaj o konkurencyjność gospodarki w całej galaktyce, dzięki czemu uzyskamy dostęp do wielu korzyściom.
 
Stellaris: MegaCorp w Paradox Plaza
 
Strona Gry
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama