dodano: 2019-02-27 16:00:01
PC

Stellaris w końcu na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One

Autor: nocarz
Stellaris w końcu na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One
17°
0

Paradox Interactive w 2016 roku wydał strategie Stellaris tylko i wyłącznie na komputery osobiste. Od wczoraj także posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One mogą sprawdzić tę grę.
 
Wczoraj jednak swoją premierę miała także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One i teraz użytkownicy tych platform będą mogli wreszcie spróbować jak smakuje gwiezdna przygoda i pierwsza duża strategia 4X. Stellaris została stworzona przez studio Tantalus aż trzy lata temu (wersja PC) i po drodze została wzbogacona o kilkanaście rozszerzeń i dodatków. Produkcja posiada także wierną rzeszę fanów, a wydanie konsolowe może jeszcze bardziej ją rozszerzyć.
 
Wersja na konsole debiutuje z podtytułem „Console Edition”, a za podstawową wersję trzeba będzie zapłacić około 153 zł (39,99 $). Natomiast wersja „Deluxe” będzie zawierała przepustkę sezonową i pakiet cyfrowych dodatków, a jej cena wyniesie około 229 zł (59,99 $).
 
To co najważniejsze i nie zmienne to ogromny kosmos z niepoliczalnymi i rozległymi galaktykami, a w nich żyjący przedstawiciele różnych ras. W trakcie rozgrywki mogą oni stać się przyjaciółmi gracza lub wrogami. Gracze będą brali udział w wielkich kosmicznych wojnach i bitwach, handlować i prowadzić politykę dyplomacyjną.
 
„Niezależnie od tego, czy odkrywasz nieznane, badasz tajemnice wszechświata czy podbijasz go dla chwały swojego imperium, na konsolowych graczy czeka więcej strategii międzygalaktycznej niż kiedykolwiek wcześniej”.
 
O ile Stellaris na komputery ma wielu konkurentów to w wersji na konsole będzie ich praktycznie brakować co może odbić się in plus na sprzedaży. 
 
Oficjalna strona Stellaris Console Edition
 
 

Komentarze (0):
Reklama