dodano: 2018-05-15 17:00:01
PC

SUPERHOT JP zapowiedziany, czym będzie nowa, tajemnicza kampania?

Autor: nocarz
SUPERHOT JP zapowiedziany, czym będzie nowa, tajemnicza kampania?
12°
5

SUPERHOT to gra z cyklu „można wycisnąć więcej ze skostniałego gatunku” . Tak się stało i tym razem podczas eventu 7Day FPS podczas, którego stworzono tą grę.
 
Potem przyszły zmiany, które stworzyły produkcję jeszcze lepszą. Przypomnę, że kiedy poruszamy postacią wtedy dopiero upływa czas. W zeszłym roku zapowiedziano samodzielny dodatek Mind Control Delete, który wzbogaca rozgrywkę o elementy rougelika, a także dodaje nowe wyzwania, uzbrojenie i grywalne postacie, posiadające unikalne zdolności.
 
Teraz zapowiedziano kampanię SUPERHOT JP. Akcja przeniesie tym razem graczy do Japonii. Niestety za grę nie będzie odpowiedzialne łódzkie studio, ale zlokalizowane w Tokio, Studio Game Tomo. JP ma przypominać rozmiarami i ceną dodatek, ale będzie pozycją samodzielną. Akcja zostanie osadzona w Japonii, a gracze będą walczyć w barach karaoke, zamkach, zaułkach, a także w superszybkich pociągach.
 
Na fanów czekać będzie od 15 do 18 poziomów i dodatkowo trzy mapy endless shift, na których będą nas nękały kolejne fale przeciwników. Nowa odsłona będzie zawierała wszytko to co najlepsze w podstawce, a do tego dojdą całkowicie nowe zestawy broni jak np. łuk i strzały. Twórcy zapowiedzieli, że podczas rozgrywki  wprowadzone zostaną nowe mechaniki. SUPERHOT JP zadebiutuje najpierw w Japonii na komputerach osobistych PC oraz konsoli PlayStation 4. Daty premiery niestety jeszcze nie podano.
 
Jeśli nie mieliście okazji zagrać w SUPERHOT to zapraszam Was do przeczytania naszej recenzji.

Recenzja SUPERHOT

 

Komentarze (5):
avatar AnoX
dodano: 2018-05-16 11:00:39

Pomimo minimalistycznej grafiki deweloperom i tak udało się w kilku miejscach umieścić elementy związane i z naszą ojczyzną.

avatar AnoX
dodano: 2018-05-16 11:00:06

lubie bigos Założenie jest takie, że wpłynie wraz z naszym ruchem w poprzednim wydaniu rozgrywka chyba byłaby zbyt łatwa dla gracza i spisywałaby się tak dobrze.

avatar TOM3K
dodano: 2018-05-15 21:01:25

Dlatego teraz dopiero warto kupować to "cudo" bo teraz cena jest adekwatna ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-15 18:43:40

Ciekawe, jakie elementy japońskie można zawrzeć w tak minimalistycznej grafice. Żeby tylko główne postaci nie miały nadnaturalnie powiększonych oczu.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-15 17:40:59

"Przypomnę, że kiedy poruszamy postacią wtedy dopiero upływa czas" Tak w sumie to nie do końca prawda, bo kiedy stoimy w bezruchu, to czas płynie bardzo powoli, szczególnie to widać, kiedy przeciwnik wystrzeli w nas pocisk. Mnie bardziej ciekawi, co mają na myśli mówiąc, że cena będzie racjonalna i odpowiednia do zawartości. Przypominam, że to studio, które superhot wyceniło premierowo na 80 dych, a zawartości nie było jakoś wybitnie dużo.