dodano: 2018-11-09 07:35:02

Surviving Mars: Space Race dodatek do gry jest już dostępny

Autor: AnoX
Surviving Mars: Space Race dodatek do gry jest już dostępny
14°
0

Surviving Mars: Space Race, czyli najnowszy dodatek do Surviving Mars jest już dostępny a rynku. Co w jego ramach możemy znaleźć i czego się spodziewać?
 
Wyścig kosmiczny już jest dostępny także w Survivng Mars, które pozwoli nam dokonać jeszcze bardziej efektownej akcji polegającej na stworzeniu od zera programu podboju kosmosu z poziomu naszej kolonii na Marsie. Zatem od jednego ziarnka możemy przejść do kolejnego.
 
Surviving Mars: Space Race oferuje:
 
  1. Rywalizuj o kamienie milowe i anomalie z kilkoma innymi koloniami sterowanymi przez sztuczną inteligencję w ramach wyzwań, wspieranymi przez rywalizujących także ze sobą sponsorów, próbujących zapuścić korzenie na Marsie i stanąć na wysokości supermocarstwa tej planety. Możesz handlować, odpowiadać na wezwania pomocy, wywoływać telefony alarmowe, a nawet kraść ważnych kolonistów z innych, kiedy ustanawiasz swoje terytorium na Marsie.
  2. "Ziemia-Mars, powtórz, Ziemia-Mars": Bez względu na to, jak daleko w kosmos się wybierasz, musisz podążać za pieniędzmi. Każdy sponsor otrzymuje unikalne cele, które należy spełnić, gdy będziesz realizował swoje indywidualne cele w zakresie kolonizacji.
  3. Każdy sponsor ma od teraz swój unikalny pojazd i budynek, które tylko dane kolonie mogą budować i wykorzystywać w swoich zadaniach. Wyraź swoją indywidualność w swoim konglomeracie kosmicznym wewnątrz i na zewnątrz kopuł.
  4. W rozgrywce pojawia się dwójka nowych graczy w walce o ostateczne zwycięstwo. Japonia i Brazylia są teraz dostępne jako nowi sponsorzy zadań i są gotowi, by przenieść niebo i Marsa!
  5. Deweloperzy wprowadzili nieoczekiwane wydarzenia, które mają narracyjny charakter w trakcie procesu kolonizacji. Odkryj realia życia w kopule i rzuć wyzwanie swoim umiejętnościom zarządzania.
 
Karta Gry
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama