dodano: 2018-05-23 10:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Świat Overwatch powstanie niebawem także z klocków LEGO

Autor: nocarz
Świat Overwatch powstanie niebawem także z klocków LEGO
17°
2

Pisaliśmy ostatnio o klockach lego opartych o uniwersum Fallouta. To były nieoficjalne fanowskie produkcje tworzone przez pasjonatów. Za LEGO wzięli się więc profesjonaliści i firmy Blizzard oraz LEGO podpisały właśnie umowę na stworzenie linii klocków opartych o Overwatch.

Fallout z klocków LEGO

 
Duńska firma chce wprowadzić do sprzedaży zestawy z wszystkimi bohaterami tej gry, jednak nie wyklucza także zestawów z Call of Duty czy Destiny. Zestawy LEGO powinny pojawić się w przyszłym roku we wszystkich przedziałach cenowy, a znając duńskiego giganta będzie w czym wybierać.
 
Powyższa umowa została podpisana na targach Licensing Expo 2018 odbywających się w Las Vegas. Na targach tych firmy z całego świata szukają partnerów biznesowych. Activision oczywiście nie podpisał tylko umowy z LEGO ale także z innymi producentami gadżetów więc niebawem pojawią się kolejne fajne rzeczy z logo marek Activision Blizzard.
 
Między innymi pistolety Nerf, ubrania firmy Uniqlo, książki i artbooki ze stajni Dark Horse. Ponadto wszystkie serie Spyro, Crash Bandicoot, Destiny oraz Call of Duty oraz nowe Call of Duty: Black Ops 4 otrzymają nowe gadżety, figurki, książki itp. Na koniec przypominam, że Overwatch obchodzi druga rocznicę, z tej okazji Blizzard organizuje wydarzenie pod nazwą Rocznica, o którym pisaliśmy wcześniej.
 
Poniżej możecie zobaczyć postacie zbudowane z LEGO przez jednego z fanów.
 

Komentarze (2):
avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-23 12:34:43

Trochę brak słów - nawet nie wiadomo, co powiedzieć. Po 2 latach, jak gra powoli wytraca na popularności, dają LEGO. Można i tak.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-23 11:19:51

Lego zawsze dba o najmniejsze szczegóły przy dopieszczaniu swoich zestawów.

Reklama