dodano: 2018-10-10 10:05:02

Świat przygodówek#12- The Corridor on Behhhere of the Dead, Infliction

Autor: agusia16
Świat przygodówek#12- The Corridor on Behhhere of the Dead, Infliction
0

W dwunastym już odcinku "Świata przygodówek" będziemy Was straszyć dwoma niezależnymi przygodowymi tytułami, jednym dostępnym już w dystrybucji cyfrowej na Steam i drugim, który wkrótce tam zawita.
 
Zaczynamy od The Corridor: On Behalf Of The Dead, przygodowej gry akcji w typie horroru, stworzonej przez niezależne Desktop Daydreams Studios, w którą grac możemy już od 30 sierpnia 2018 roku.
 
Projekt jest horrorem science - fiction, który przenosi gracza w świat dystopijnej przyszłości, w której policja i wszelakie organy ścigania mają dostęp do umysłów przestępców. Gramy jako kustosz, który wchodzi w umysł zabójcy, odnajdując tak głęboko skrywane twarzy i wspomnienia, rozwiązując nie odkryte do tej pory zagadki pokrętnych i przerażających morderstw.
 
Gra skupia się na eksploracji, ale i jest walką o przetrwanie, w której przemierzamy korytarze samotni i bez broni. Na gracza czeka oparta na opowieści nieliniowa fabuła, której towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa. 

Kup grę na Steam

Odwiedź stronę oficjalną

Kolejny horror trafi do dystrybucji cyfrowej już niebawem, bo 18 października, a jest nim Infliction, niezależna przygodówka akcji w klimacie horroru, dzieło Caustic Reality, o którym wspominaliśmy przy okazji Świata przygodówek#6.

W tej interaktywnej opowieści wcielamy się w osobę, która przechadzając się po miejscu, które kiedyś było domem szczęśliwej rodziny, zbiera listy i czasopisma, słucha wiadomości głosowych i łączy wskazówki, by zrozumieć straszne wydarzenia, które go tu doprowadziły i wpłynęły na tragedię, która się rozegrała. Niestety w domu, do którego trafia, nie jest sam, jest jeszcze istota nieskończonego żalu i gniewu, która na niego poluje.

Twórca ciągle swój projekt dopracowuje, niebawem pojawić się ma także nowy zwiastun. Znamy już oficjalną datę premiery. Infliction zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC 18 października. Zanim się to stanie, zachęcamy do sprawdzenia wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na karcie gry na platformie Valve oraz stronie oficjalnej.

Karta gry na Steam - pobierz wersję demonstracyjną

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):