dodano: 2018-12-06 18:05:02

Świat przygodówek#25 - The Secret of Puffin Cove i Subject 264

Autor: agusia16
Świat przygodówek#25 - The Secret of Puffin Cove i Subject 264
0

W dzisiejszym odcinku przygodowego cyklu prezentujemy Wam dwa tytuły, które mają ze sobą coś wspólnego. Obydwie gry wspierają wirtualną rzeczywistość.
 
Pierwsza z nich, która oprócz debiutu na Steam w wersji na PC zadebiutuje także na VR to dzieło niezależnego studia Play2Speak łączące elementy przygodowe z RPG, pozwalające trenować znajomość języka angielskiego, zatytułowana: The Secret of Puffin Cove.
 
W grze, która pomaga ćwiczyć nam angielski, wypływamy statkiem na wybrzeże południowej Anglii, gdzie przewodnik niezwykle charyzmatycznego pirata, podróżując razem z nami, pomaga nam rozwiązać zagadkę w Morwen Bay. Posiadając średni stopień znajomości języka angielskiego, ruszamy na ekscytującą przygodę, która pozwoli nam odkryć historię o duchach i tajemnicę Puffin Cove.
 
The Secret of Puffin Cove zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC oraz na VR 12 grudnia 2018 roku.

Karta gry na Steam

Odwiedź stronę oficjalną

 

 
Kolejnym tytułem, o którym chcemy Wam wspomnieć w tym wpisie, jest gra, która podobnie jak poprzednia posiada wsparcie wirtualnej rzeczywistości, a swój debiut na rynku gier ma mieć jeszcze w tym roku. A jest nią przygodowa gra logiczna utrzymana w mrocznym klimacie, dzieło studia Virtual Guys zatytułowane: Subject 264.
 
Jest to eksploracyjna przygodówka logiczna wykorzystująca skalę pomieszczeń z kontrolerami ruchu i pozwalająca poruszać się między innymi dzięki teleportacji. Poruszając się w grze musimy kucać, by przyjrzeć się niektórym przedmiotom, otwierać szuflady, chwytać przedmioty leżące na podłodze. Na gracza czeka 5 godzin rozgrywki wypełnionej logicznymi łamigłówkami, tymi trudniejszymi i łatwiejszymi.
 
A wcielamy się w postać, która budzi się w totalnej ciemności, w pokoju, w którym słyszy przerażające go dźwięki, chce opuścić to miejsce, ale nie może. Jedynym wyjściem jest  zapamiętanie przeszłości i pokonywanie przeszkód.
 
Subject 264 zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC oraz na VR jeszcze w tym roku. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Komentarze (0):
Reklama