dodano: 2018-01-11 12:00:01

Tactical Monsters Rumble Arena niebawem na iOS

Autor: nocarz
Tactical Monsters Rumble Arena niebawem na iOS
10°
2

Tactical Monsters Rumble Arena to gra indie studia Camex Games, która swoją premierę miała 13 listopada 2017 roku na Steam Early Access i Google Play
 
Niezwykle kolorowa turowa strategia oparta na heksagonalnej mapie, gdzie naszymi bohaterami są wszystkie możliwe potwory od mitycznych po fantastyczne stwory z przyszłości. Mamy więc do dyspozycji Frankensteina, mityczne stwory (Meduzę, Gryfa), potwory z różnych kultur (WuKong, Mumia) i niesamowite fantastyczne jak Big Foot czy Nobu (nieumarły samuraj).
 
Każda z tych postaci posiada swoje niezaprzeczalne umiejętności i niezwykłe zdolności, w tym ataki specjalne takie jak Wystrzał Nuklearny. Kiedy więc skompletujemy swoją drużynę, możemy przystąpić do szarżowania rankingu Areny, a dzięki unikalnej taktyce mamy szansę na zwycięstwo.
 
Jak głosi hasło twórców – Walczcie nie tylko o prawo do chwalenia się, ale także o złoto, medale i rzadkie karty. Spotkacie wszystkie postacie z innej popularnej gry Monster Castle, zaprojektowane z zabójczym poczuciem humoru.
 
Po zdobyciu komputerów osobisty gra zmierza na iOS i 25 stycznia. Ponadto pobierając grę z iTunes, użytkownicy otrzymają prezent w postaci 500 Kryształów, aby stać się mistrzem walk PvP. Jeśli macie więc chwilkę lub dwie możecie zaciągnąć tą produkcję na swoją platformę, a każda wersja jest dostępna całkowicie za darmo, w formacie free to play.
 
Karta gry na Steam
 
Karta gry na iTunes
 
Karta gry na Google Play
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 11:10:09

Hehe śmiesznie wygląda. Poza tym zawsze się zastanawiałem jak to ma zarobić jak jest za darmo bo na reklamach wątpię. No chyba, że ktoś robi to jako wolontariusz :)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-12 00:10:28

Jak dają darmo to nic nie szkodzi by ogarnąć sobie, choć te kolorowe gry których ostatnio jest zalew na rynku średnio mi się podobają, wolę mroczniejszą oprawę graficzną.

Wymieniaj punkty na nagrody