dodano: 2018-01-11 12:00:01

Tactical Monsters Rumble Arena niebawem na iOS

Autor: nocarz
Tactical Monsters Rumble Arena niebawem na iOS
11°
2

Tactical Monsters Rumble Arena to gra indie studia Camex Games, która swoją premierę miała 13 listopada 2017 roku na Steam Early Access i Google Play
 
Niezwykle kolorowa turowa strategia oparta na heksagonalnej mapie, gdzie naszymi bohaterami są wszystkie możliwe potwory od mitycznych po fantastyczne stwory z przyszłości. Mamy więc do dyspozycji Frankensteina, mityczne stwory (Meduzę, Gryfa), potwory z różnych kultur (WuKong, Mumia) i niesamowite fantastyczne jak Big Foot czy Nobu (nieumarły samuraj).
 
Każda z tych postaci posiada swoje niezaprzeczalne umiejętności i niezwykłe zdolności, w tym ataki specjalne takie jak Wystrzał Nuklearny. Kiedy więc skompletujemy swoją drużynę, możemy przystąpić do szarżowania rankingu Areny, a dzięki unikalnej taktyce mamy szansę na zwycięstwo.
 
Jak głosi hasło twórców – Walczcie nie tylko o prawo do chwalenia się, ale także o złoto, medale i rzadkie karty. Spotkacie wszystkie postacie z innej popularnej gry Monster Castle, zaprojektowane z zabójczym poczuciem humoru.
 
Po zdobyciu komputerów osobisty gra zmierza na iOS i 25 stycznia. Ponadto pobierając grę z iTunes, użytkownicy otrzymają prezent w postaci 500 Kryształów, aby stać się mistrzem walk PvP. Jeśli macie więc chwilkę lub dwie możecie zaciągnąć tą produkcję na swoją platformę, a każda wersja jest dostępna całkowicie za darmo, w formacie free to play.
 
Karta gry na Steam
 
Karta gry na iTunes
 
Karta gry na Google Play
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 11:10:09

Hehe śmiesznie wygląda. Poza tym zawsze się zastanawiałem jak to ma zarobić jak jest za darmo bo na reklamach wątpię. No chyba, że ktoś robi to jako wolontariusz :)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-12 00:10:28

Jak dają darmo to nic nie szkodzi by ogarnąć sobie, choć te kolorowe gry których ostatnio jest zalew na rynku średnio mi się podobają, wolę mroczniejszą oprawę graficzną.