11°
0
dodano: 2016-10-18 15:06:40
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

[Aktualizacja x2- Potwierdzone!] Red Dead Redemption 2? Tak!

Kiedy producenci Grand Theft Auto wydają kolejny swój tytuł, na dłuższy moment pojawia się cisza w eterze. Tym razem Rockstar Games postanowił ją przerwać, poprzez umieszczenie na swojej stronie tajemniczego obrazka na którym znajduje się logo producentów na wielkim czerwonym tle.

Wiele osób zastanawia się co może ono oznaczać, przy czym większość wskazuje na zapowiedź drugiej części Red Dead Redemption! Co zapowiada dany artykuł od gwiazd rocka powinniśmy dowiedzieć się na dniach, sam osobiście również liczę że dostaniemy sequel przygód Johna Marstona, zwłaszcza że pierwsza część od pierwszych chwil chwyciła mnie za serce.
 
A Wy? Na co liczycie względem tego tajemniczego obrazka? Chcecie zobaczyć na półkach sklepowych Red Dead Redemption 2? GTA na pewno nie możemy się jeszcze spodziewać, zwłaszcza że Rockstar Skupia się na rozwijaniu trybu multi ostatniej, piątej części.

[AKTUALIZACJA] Rockstar przed chwilą opublikował na swoim twitterze kolejną grafikę, która już nie pozostawia wątpliwości że chodzi o Red Dead Redemption 2. HURRA!

[Aktualizacja 2] Rockstar oficjalnie potwierdził nadejście Red Dead Redemption 2! Premiera jesienią 2017! W czwartek z kolei ujrzymy oficjalny trailer.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama