dodano: 2017-09-12 08:05:01
PCPS4PS4 PROXONE

Czy tak mógłby wyglądać film Warner Bros o Śródziemiu: Cień Wojny?

Autor: AnoX
Czy tak mógłby wyglądać film Warner Bros o Śródziemiu: Cień Wojny?
0

Śródziemie Cień Wojny otrzymało nowy zwiastun, tym razem oparty o prawdziwych aktorów, który skalą i wykonaniem prezentuje niemalże pełnometrażowy poziom.
 
Krótki materiał po raz kolejny prowadzony jest przez głos Szeloby, która na ten moment zdaje się być bardzo ważna dla całej fabuły gry, w tym wypadku jednak główną rolę odgrywa wykonanie krótkiego materiału wideo.
 
Od pierwszych chwil czujemy mroczny klimat fantasy od Tolkiena, który dopełnia wyjątkowość duetu Talion i Kelembrimbor. Kluczem jest jednak element związany z lojalnością oraz podejmowaniem decyzji, co ma być bardzo ważne w Cieniu Wojny, gdzie system Nemesis będzie jeszcze istotniejszy.
 
Efekt końcowy prezentuje się naprawdę dobrze i po cichu po raz kolejny budzi we mnie tę małą nadzieję, że być może przygody tego duetu kiedyś zabłysną na Srebrnym Ekranie. Szanse są na to bardzo małe, ale nadzieja umiera ostatnia... :)
 
Śródziemie: Cień Wojny ukaże się 10 października 2017 roku w polskiej wersji językowej na Xbox One, Xbox One X, PC z Windows 10, PlayStation®4 oraz PlayStation®4 Pro.
 

Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody