dodano: 2019-03-18 17:50:02
PCPS4PS4 PROXONE

Tales of Neon Sea z datą premiery i nowym filmowym zwiastunem

Autor: agusia16
Tales of Neon Sea z datą premiery i nowym filmowym zwiastunem
0

Tales of Neon Sea, cyberpunkowa przygodówka z elementami RPG niezależnego studia Palm Pioneer, wydana przez Zodiac Interactive otrzymała oficjalną datę premiery oraz nowy filmowy zwiastun. 
 
Projekt, który łączy zadania przygodowe z typowymi dla gatunku RPG, wykonany w pikselowej grafice retro, rozgrywający się w cyberpunkowej rzeczywistości, którego wydawcą zostało studio mające na swoim koncie między innymi gry Candleman: The Complete Journey czy Iris.Fall, a które niedawno zaprezentowało trzy nowe produkcje w swoim portfolio, zadebiutuje na platformie Steam 30 kwietnia 2019 roku. Wraz z ogłoszeniem oficjalnej daty premiery, zadebiutował kolejny zwiastun filmowy, który rzuca nieco więcej światła na rozgrywkę i wyjątkową estetykę tejże produkcji.
 
Iris.Fall - recenzja
 
W Tales of Neon Sea, o której mieliśmy okazję wspominać przy okazji wersji demonstracyjnej czy też wcześniej, podczas jej kampanii finansowej na Kickstarterze, przenosimy się do świata intryg i podejrzeń, w którym ludzie i roboty zmagają się z narastającymi napięciami i wzajemną nieufnością, a gangi panoszą się na ulicach. To dzięki sprytowi i zaangażowaniu prywatnego detektywa, weterana w swoim fachu, który po latach frustracji spędza czas w stanie nietrzeźwości, a którego kolejna sprawa pobudza do działania, określamy kurs tej wyjątkowej opowieści.
 
"Dorastaliśmy jako miłośnicy science fiction na klasycznym anime i filmach, z własną odmianą kuszącej i przerażającej cyberpunkowej przyszłości. - Stwierdził producent, Tian Chao - W tym samym czasie dorastając w Chinach trwający boom gospodarczy dał wielu z nas poczucie rzeczywistego życia w takim świecie wysokich wieżowców i mglistych neonowych ulic! Nawet Denis Villeneuve, reżyser ostatniego sequela Blade Runner, nawiązał do Pekinu podczas projektowania tego filmu. Daje nam to wyjątkową perspektywę na wprowadzenie do znanej już wizji cyberpunku. W grze gracze znajdą wiele zagadek i historii o orientalnych cechach, ale elementy orientalne są tylko częścią widoku świata Tales of Neon Sea. Inne elementy w grze zajmują również bardzo ważną pozycję. Wierzymy, że integracja tych elementów stworzy interesujące i wyjątkowe doświadczenie. -
 
Projekt, który pomyślnie przeszedł przez kampanię na Kickstarterze w sierpniu 2018 roku i otrzymał wiele nagród, w tym: Excellence in Visual Art na indiePlay 2018, Most Innovative Game i Best Game Design na INDIE PRIZE 2018, zadebiutuje 30 kwietnia 2019 roku, obsługując język angielski, chiński uproszczony, hiszpański, niemiecki, francuski i japoński.
 
Odwiedź stronę wydawcy
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama