dodano: 2021-05-04 12:15:01

Terminator: Resistance Enhanced na PlayStation 5, Siege Survival: Gloria Victis z datą premiery - Krótkie Info

Autor: AnoX
Terminator: Resistance Enhanced  na PlayStation 5, Siege Survival: Gloria Victis z datą premiery - Krótkie Info
0

Terminator: Resistance Enhanced  na PlayStation 5, Siege Survival: Gloria Victis z datą premiery, 20. rocznica ADATAy. Więcej w Krótkie Info!

Polskie studio Teyon wypuściło w miniony piątek swoją grę Terminator Resistance Enhanced Edition, czyli grę zoptymalizowaną tym razem kąskiem PlayStation 5. Gra doczeka się także fizycznej Edycji Kolekcjonerskiej.

Strona na PlayStation Store

 

Siege Survival: Gloria Victis doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy, że nowa gra Black Eye Games i Koch Media ukaże się 18 maja!

 

Wreckfest doczekało się wprowadzenia zestawu ulepszeń skierowanego do wersji właśnie na wspomniane już dziś PS5. Aktualizacja jest już dostępna za darmo w ramach PlayStation Plus w maju 2021 roku.

 

Przeczytaj też: Dustwind - The Last Resort doczeka się konsolowych wersji! Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S

 

W Planet Plus wystartowała specjalna promocja, w ramach której po zakupie smartfona realme w sklep-realme.pl będziemy mogli zgarnąć zwrot w wysokości 40 złotych.

0bb84a0e01cd8f2ce765c07cbc346b05 

ADATA świętuje swoje 20 rodziny, zapewniając do 30 lipca bieżącego roku specjalną akcję ADATA 20th Anniversary Celebration, w ramach której można wygrać nagrody o wysokości 50 tysięcy dolarów! Aby móc wziąć udziałw wydarzeniu musimy wejść na dedykowaną stronę, gdzie znajdziemy informacje o historii firmy, po czym będziemy mogli wziąć udział w konkursie.

image_processing20210427-14019-1jkzoch 

 

Castlevania Anniversary Collection już 14 będzie dostępna na PlayStation 4 i Nintendo Switch do zamówienia w ramach przedsprzedaży w Limited Run Games!

 

Przeczytaj również: Recenzja Acer Swift 5 z i7-1165G7, ultrabooka mogącego zaskoczyć grających w podróży?

 

Good Loot doczekało się wielkiej aktualizacji, która do 9 maja zapewni zainteresowanym osobom pakiety promocji na liczne gadżety oraz ubrania związane z gamingowymi (i nie tylko) markami.

Nareszcie wiosna GOODLOOT 

 

Sockventure doczekało się ogłoszenia terminu debiutu, jakim został dzień 11 maja bieżącego roku.

 

The Making of Flow Weaver to nowy materiał wideo, podsumowujący informacje w ramach marki gry oraz jej aktualnego stanu.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama