dodano: 2018-12-07 16:05:02

TGA 2018 - Poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii

Autor: AnoX
TGA 2018 - Poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii
13°
0

Poznaliśmy zwycięzców The Game Awards 2018 (TGA 2018), czyli największej tego typu gali w branży gier. Kto otrzymał statuetkę i jaka gra była najlepsza?
 
Dzisiaj w nocy poznaliśmy wyniki i zwycięzców największej gali w branży gier wideo. The Game Awards 2018 było naprawdę interesujące, a nasza ojczyzna miała też swój akcencik....
 
Niestety Frostpunk pomimo dość dużych szans na wygraną niestety nie otrzymał statuetki, którą zgarnęło równie dobre Into the Breach. Ponadto na rynku nie brakuje masy znakomitych tytułów, które sprawiły graczom w tym roku masę przyjemności. 
 
God of War i duet Sony Santa Monica oraz Sony Interactive Entertainment mogą cieszyć się z sukcesu jakim bez wątpienia był powrót Kratosa. 
 
Jak oceniacie rezultaty? Zgadzanie się z nimi? Dajcie nam znać w komentarzach!
 
 
 GAME OF THE YEAR
 
  1. Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  2. Celeste - Matt Makes Games
  3. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  4. Marvel’s Spider-Man -  Insomniac Games / SIE
  5. Monster Hunter: World - Capcom
  6. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
 
BEST ONGOING GAME
 
  1. Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  2. Fortnite - Epic Games
  3. No Man’s Sky - Hello Games
  4. Overwatch - Blizzard
  5. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - Ubisoft
 
BEST GAME DIRECTION
 
  1. A Way Out - Hazelight Studios / EA
  2. Detroit: Become Human - Quantic Dream / SIE
  3. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  4. Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  5. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
 
BEST NARRATIVE
 
  1. Detroit: Become Human - Quantic Dream / SIE
  2. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  3. Life is Strange 2: Episode 1 - Dotnod Entertainment / Square Enix
  4. Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  5. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
 
BEST ART DIRECTION
 
  1. Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  2. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  3. Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  4. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
  5. Return of the Obra Dinn - 3909 LLC
 
BEST SCORE/MUSIC - PRESENTED BY SPOTIFY
 
  1. Celeste - Matt Makes Games
  2. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  3. Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  4. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment
  5. Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  6. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
 
BEST AUDIO DESIGN - PRESENTED BY DOLBY
 
  1. Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  2. Forza Horizon 4 - Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  3. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  4. Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  5. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
 
BEST PERFORMANCE
 
  1. Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
  2. Christopher Judge as Kratos, God of War
  3. Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
  4. Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption II
  5. Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man
 
GAMES FOR IMPACT
 
  1. 11-11 Memories Retold - Digixart / Aardman Animations / BANDAI NAMCO Entertainment
  2. Celeste - Matt Makes Games
  3. Florence - Mountains
  4. Life is Strange 2: Episode 1 - Dotnod Entertainment / Square Enix
  5. The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories - White Owls / Arc System Works
 
BEST INDEPENDENT GAME
 
  1. Celeste - Matt Makes Games
  2. Dead Cells - Motion Twin
  3. Into the Breach - Subset Games
  4. Return of the Obra Dinn - 3909 LLC
  5. The Messenger - Sabotage Studio
 
BEST MOBILE GAME
 
  1. Donut County - Ben Esposito / Annapurna Interactive
  2. Florence - Mountains
  3. Fortnite - Epic Games
  4. PUBG MOBILE - Lightspeed & Quantum / Tencent Games
  5. Reigns: Game of Thrones - Nerial / Developer Digital
 
BEST VR/AR GAME
 
  1. ASTRO BOT Rescue Missions -SIE Japan Studio / SIE
  2. Beat Sabers - Beat Games
  3. Firewall Zero Hours -First Contact Entertianment / SIE
  4. Mosss -Polyarc Games
  5. Tetris Effects - Resonair / Enhance, Inc
 
BEST ACTION GAME
 
  1. Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  2. Dead Cells - Motion Twin
  3. Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  4. Far Cry 5 - Ubisoft Montreal / Ubisoft
  5. Mega Man 11 - Capcom
 
BEST ACTION/ADVENTURE GAME
 
  1. Assassin’s Creed Odyssey - Ubisoft Quebec / Ubisoft
  2. God of War - Sony Santa Monica / SIE
  3. Marvel’s Spider-Man - Insomniac Games / SIE
  4. Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games
  5. Shadow of the Tomb Raider - Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix
 
BEST ROLE PLAYING GAME
 
  1. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age - Square Enix / Square Enix
  2. Monster Hunter: World - Capcom
  3. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - Level 5 / BANDAI NAMCO Entertainment
  4. Octopath Traveler - Square Enix / Acquire / Nintendo
  5. Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Entertainment / Versus Evil
BEST FIGHTING GAME
 
  1. BlazBlue: Cross Tag Battle - Arc System Works
  2. Dragon Ball FighterZ - Arc System Works / BANDAI NAMCO Entertainment
  3. Soul Calibur VI - Bandai Namco Studiso / BANDAI NAMCO Entertainment
  4. Street Fighter V Arcade - Dimps / Capcom
 
BEST FAMILY GAME
 
  1. Mario Tennis Aces - Camelot Software Planning / Nintendo
  2. Nintendo Labo - Nintendo EPD / Nintendo
  3. Overcooked 2 - Ghost Town Games / Team 17
  4. Starlink: Battle for Atlas - Ubisoft Toronto / Ubisoft
  5. Super Mario Party - NDCube / Nintendo
 
BEST STRATEGY GAME
 
  1. The Banner Saga 3 - Stoic Studio / Versus Evil
  2. BATTLETECH - Harebrained Schemes / Paradox Interactive
  3. Frostpunk - 11 bit studios
  4. Into the Breach - Subset Games
  5. Valkyria Chronicles 4 - Sega CS3 / Sega
 
BEST SPORTS/RACING GAME
 
  1. FIFA 19 - EA Vancouver / EA Sports
  2. Forza Horizon 4 - Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios
  3. Mario Tennis Aces - Camelot Software Planning / Nintendo
  4. NBA 2K19 - Visual Concepts / 2K Sports
  5. Pro Evolution Soccer 2019 - PES Productions / Konami
 
BEST MULTIPLAYER GAME
 
  1. Call of Duty: Black Ops 4 - Treyarch / Activision
  2. Destiny 2: Forsaken - Bungie / Activision
  3. Fortnite - Epic Games
  4. Monster Hunter: World - Capcom
  5. Sea of Thieves - Rare / Microsoft Studios
 
BEST STUDENT GAME
 
  1. Combat 2018 - Inland Norway University of Applied Sciences – Norway
  2. Dash Quasar - UC Santa Cruz
  3. JERA - Digipen Bilbao, Spain
  4. LIFF - ISTART Digital – France
  5. RE: Charge - MIT
 
BEST DEBUT INDIE GAME
 
  1. Donut County - Ben Esposito / Annapurna Interactive
  2. Florence - Mountains
  3. Moss - Polyarc Games
  4. The Messenger - Sabotage Studio
  5. Yoku’s Island Express - Villa Gorilla
 
BEST ESPORTS GAME
 
  1. CSGO
  2. DOTA2
  3. Fortnite
  4. League of Legends
  5. Overwatch
 
BEST ESPORTS PLAYER - PRESENTED BY OMEN BY HP
 
  1. Dominique “SonicFox” McLean - Echo Fox
  2. Hajime “Tokido” Taniguchi
  3. Jian “Uzi” Zi-Hao - Royal Never Give Up
  4. Oleksandr “s1mple” Kostyliev - Natus Vincere
  5. Sung-hyeon “JJoNak” Bang - New York Excelsior
 
BEST ESPORTS TEAM
 
  1. Astralis - CS:GO
  2. Cloud9 - LOL
  3. Fnatic - LOL
  4. London Spitfire - OWL
  5. OG - DOTA2
 
BEST ESPORTS COACH
 
  1. Bok “Reapered” Han-gyu - Cloud9
  2. Cristian “ppasarel” Bănăseanu - OG
  3. Danny “zonic” Sørensen - Astralis
  4. Dylan Falco - Fnatic
  5. Jakob “YamatoCannon” Mebdi - Team Vitality
  6. Janko “YNk” Paunovic - MiBR
 
BEST ESPORTS EVENT
 
  1. ELEAGUE Major: Boston 2018
  2. EVO 2018
  3. League of Legends World Championship
  4. Overwatch League Grand Finals
  5. The International 2018
 
BEST ESPORTS HOST
 
  1. Alex “Goldenboy” Mendez
  2. Alex “Machine” Richardson
  3. Anders Blume
  4. Eefje “Sjokz” Depoortere
  5. Paul “RedEye” Chaloner
 
BEST ESPORTS MOMENT
 
  1. C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE - ELEAGUE
  2. G2 Beating RNG - LOL Worlds
  3. KT vs IG Base Race - LOL Worlds
  4. OG’s Massive Upset of LGD - DOTA 2 Finals
  5. SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ - EVO
 
CONTENT CREATOR OF THE YEAR
 
  1. Dr. Lupo
  2. Myth
  3. Ninja
  4. Pokimane
  5. Willyrex

Komentarze (0):