dodano: 2018-09-24 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

TGS 2018: Sekiro: Shadows Die Twice na nowym materiale wideo

Autor: nocarz
TGS 2018: Sekiro: Shadows Die Twice na nowym materiale wideo
0

Najnowsza produkcja studia From Software, odpowiedzialnego za serię Dark Souls, Sekiro: Shadows Die Twice została po raz pierwszy pokazana na tegorocznych targach E3.
 
Autorzy w miarę regularnie starają się przekazywać nowe informacje. Produkcja jest także obecna na największych targach branżowych takich jak np. Gamescom czy ostatnie Tokyo Game Show. O ile na Gamescomie mogliśmy zobaczyć całkiem spory materiał o tyle na TGS twórcy przygotowali kolejny zapis rozgrywki wraz z komentarzem.
 
Materiał trwa ponad dwanaście minut i zobaczyć możemy na nim świetnie wykonane lokacje, niesamowite walki, a także odrobinę elementów skradankowych. Zapis pokazuje między innymi wielkie węża przed, którym raczej się ukryć niż z nim walczyć. Po drodze bohater walczy też z różnymi rodzajami wrogów np. łucznikami czy gości z włóczniami, a także z bossami.
 
W tym wypadku widzimy walkę z opętaną złem mniszką. Podczas tej walki zobaczymy też jeden z istotnych elementów jak zmartwychwstanie. Kiedy nasz bohater zginie powraca do życia, jednak jeśli umrzemy po raz kolejny bez zabicia chociaż jednego z przeciwników, umieramy całkowicie i permanentnie.
 
Sekiro: Shadows Die Twice ukaże się na komputery osobiste PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 w marcu przyszłego roku, a jak podają autorzy ma to być 22 dzień marca 2019 roku. 
  
Karta gry na Steam
 
 
 

Komentarze (0):