dodano: 2018-08-09 15:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

The Badass Hero jest już przeszłością, przyszłość to Fury Unleashed!

Autor: AnoX
The Badass Hero jest już przeszłością, przyszłość to Fury Unleashed!
14°
1

Fury Unleashed to gra, a w zasadzie efekt zmian jakie dotknęły The Badass Hero, które jest już przeszłością także na poziomie rozgrywki, grafiki i... social media.
 
Produkcja przeszła długą drogę w ramach Wczesnego Dostępu, przy okazji zmagając się z wieloma niespodziewanymi problemami dotykającymi nawet tytuł, o czym najlepiej świadczą zmagania z różnego typu niewidocznymi algorytmami i systemami, które w żaden sposób nie miały litości dla poprzedniego tytułu, które uznawały za nieodpowiedni tworząc przy tym sporo niedogodności. O całej sytuacji wspomniał Marcin Draszczuk za sprawą komunikatu, który znajdziecie poniżej.
 
W trakcie tworzenia gry dokonano sporo zmian dotykających także grafiki i mechanik przez co Fury Unleashed na wielu poziomach jest już wyraźnie inne względem swojego duchowego poprzednika. Tytuł za chwilę znajdzie się na targach gamescom 2018, gdzie do ogrania będzie tryb kooperacji czy wersja na mobilną konsolkę Nnitendo Switch. 
 
W związku z tę małą rewolucją zdecydowano się także wypuścić nowy zwiastun, który przedstawia nową/starą wizję w oparciu o nowy, lekko zmieniony kierunek oraz zawierający ukrytą niespodziankę w postaci... z resztą sami ją zobaczcie! :D
 
Cały komunikat Marcina Draszczuka, założyciela studia Awesome Game Studio:
 
- Nie było łatwo podjąć decyzję o zmianie tytułu gry już po tym, jak udostępniliśmy ją we wczesnym dostępie na Steam. – powiedział Marcin Draszczuk, założyciel Awesome Game Studio. - Zbyt wiele razy słyszeliśmy od graczy, że poprzedni tytuł wywołuje niepotrzebne kontrowersje i zdarza się, że ktoś rezygnuje z zakupu gry, tylko i wyłącznie z uwagi na ten aspekt. Nie był to jednak jedyny powód. Po miesiącach pracy nad grą styl graficzny The Badass Hero zmienił się tak bardzo, że odzwierciedlenie tej zmiany poprzez nową nazwę wydało nam się słusznym rozwiązaniem. Również dlatego, że zależało nam na tym, aby odciąć się od starszych materiałów promocyjnych, wypuszczonych jeszcze w 2016 roku, które zupełnie nie oddają aktualnej jakości i tego czym nasza gra obecnie jest. Jeśli nawet gracze nie pamiętają pierwszych projektów naszych postaci z dużymi głowami to cóż, Google nie zapomina. Na dodatek okazało się również, że poprzedni tytuł uniemożliwia nam skuteczne promowanie gry w mediach społecznościowych, których filtry reklamowe blokują możliwość jakichkolwiek aktywności wokół gry o takim tytule. Ale jedno, co się nie zmieniło, to pełna akcji, oparta o umiejętności rozgrywka oraz komiksowe multiwersum z epickimi bossami do pokonania. – dodał Draszczuk.
 
- Dodajemy też właśnie lokalny tryb wieloosobowy, o który prosiło wielu graczy biorących udział w testowaniu gry we wczesnym dostępie, a który po raz pierwszy będzie można przetestować na Gamescomie. Wzbogacamy również nasz tytuł o zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, nad którą pracuje duet wielokrotnie nagradzanych kompozytorów: Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz, których twórczość można usłyszeć  m. in. w grach Wiedźmin, Bulletstorm, czy Shadow Warrior 2. Wierzymy, że te nowości przypadną do gustu graczom i zaowocują kolejnymi, pozytywnymi recenzjami na Steam. – podsumował Draszczuk.
 
Fury Unleashed będzie mieć premierę na początku 2019 roku na PC, PS4, XB1 oraz NSH. Gra jest już dostępna w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-09 17:50:55

To byłoby coś ale z 20 lat temu... Teraz to wieje nudą straszną...