dodano: 2018-09-14 14:05:02
PC

The Bard's Tale IV: Barrows Deep - Przedsprzedaż wystartowała!

Autor: AnoX
The Bard's Tale IV: Barrows Deep - Przedsprzedaż wystartowała!
10°
0

The Bard's Tale IV: Barrows Deep jest już możliwe do zakupienia w ramach zamówień przedpremierowych. Ile ostatecznie zapłacimy za pełną wersję gry?
 
Po 30 latach od premiery poprzedniej części przyszedł czas najwyższy na rozpoczęcie przedsprzedaży, która dzięki fanom odbędzie się w ramach atrakcyjnej ceny. Za The Bard's Tale IV: Barrows Deep ostatecznie zapłacimy jedynie 119,99 zł.
 
W ramach krainy Caith już powoli czekają na nas liczne zagadki, labirynty, wyzwania oraz przeciwnicy, z którymi będziemy się bawić przez ponad 40 godzin. Efektowna historia, rozwijane i ciekawe postacie oraz masa przygód mogą dostarczyć fanom gatunku masę przyjemności i satysfakcji. 
 
Tego typu akcja to coś naprawdę efektownego, przy okazji stające się ciekawą łącznością ze społecznością oraz osobami, które niekoniecznie interesowały się tym tytułem wcześniej. 
 
The Bard's Tale IV: Barrows Deep będzie mieć premierę na komputerach osobistych już 18 września 2018 roku w pełnej, kinowej polskiej wersji językowej. W późniejszym okresie pojawią się wersje na PlayStation®4, Xbox One, Macu i Linuksie.
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):