dodano: 2018-03-23 10:00:02
PC

The Curse of Monkey Island zadebiutowało na Gog.com

Autor: agusia16
The Curse of Monkey Island zadebiutowało na Gog.com
2

Dwadzieścia lat minęło, a stare, dobre Monkey Island dalej raduje wielu fanów przygodówek, a tymczasem ku uciesze fanów serii, The Curse of Monkey Island zadebiutowało na Gog.com.
 
Niewątpliwie ten tydzień jest na Gog.com bardzo udany dla fanów Guybrusha Threepwooda, potężnego pirata, który od wczoraj zadomowił się tam na dobre. Po dwudziestu latach Disney i Gog.com ponownie wydają The Curse of Monkey Island, tego klasycznego point & clicka, który swoją premierę miał w 1997.
 
Bohaterem przygodówki jest wspomniany Guybrush Threepwood, który po raz kolejny mierzyć się będzie z duchem demonicznego pirata LeChucka i który musi ratować swoją ukochaną Elaine Marley, by ta, nie zamieniła się w Zombie. 
 
The Curse of Monkey Island, to oprócz niewątpliwie bardzo wciągającej fabuły także animacje jakości filmu, głos, dźwięk i muzyka, ponad 30 godzin rozgrywki, dwa poziomy trudności oraz nowe, ulepszone obelgi odpowiednio dobrane do walki na miecze. 
 
Gra przystosowana jest do grania na współczesnych komputerach. Dodatkowo wszystkie gry z serii Monkey Island można teraz kupić 70% taniej. 

 

Na Gog.com dostępny jest już także jeszcze jeden klasyk, stworzony przez studio LicasArt, kultowy Maniac Manson, który kupicie z rabatem premierowym, wynoszącym 33% klik.
 
W tym tygodniu do listy gier na Gog.com trafiły także gry z serii Colse Combat: Invasion: Normandy, Cross of Iron i Modern Tactics. Ceny gier zostały w tym wypadku obniżone o 65% klik.
 
Nie mogło oczywiście zabraknąć oferty tygodniowej, w której tym razem gracze znajdą między innymi takie tytuły jak: Transistor, FEZ, czy Psychonauts. Cena gier w ofercie tygodniowej spadła o 85% klik.
 
Wszystkie promocje i przeceny trwają do 26 marca do godziny 23:59.

Odwiedź sklep Gog.com

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-24 10:06:54

No a jak się branża rozwinęła od tamtego czasu.

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-23 11:24:19

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień hehe.