dodano: 2018-09-13 10:05:02
PCNSH

The Darkside Detective 2 z kampanią na Kickstarterze

Autor: agusia16
The Darkside Detective 2 z kampanią na Kickstarterze
1

The Darkside Detective 2, kolejny sezon świetnie przyjętej komedii przygodowej o paranormalnych zjawiskach, stworzonej przez trzyosobowy zespół studia Spooky Doorway ma swoją kampanię na Kickstarterze.
 
The Darkside Detective 2 to tak jak jej poprzedniczka, o której przeczytacie w w tym miejscu, klasyczna przygodówka point and click stworzona w pikselowej grafice retro, w której po raz kolejny przenosimy się do miasteczka Twin Lakes, by razem z detektywem McQueen'em i oficerem Dooley'em badać dziwaczne przypadki, od okultyzmu po sprawy nadprzyrodzone. Ponownie w tym dziwacznym, amerykańskim mieście dziać się będą rzeczy niewyobrażalne dla ludzkiego umysłu. Dwaj sprytni mężczyźni zajmować się będą kolejnymi sprawami, zwiedzając nie tylko znajome, ale i nowe miejsca. 

 
"Kiedy mroczne zło staje w progach piekielnego Twin Lakes City, nawet gdy tylko krąży wokół frontu sklepu lub w ciemnych alejkach - jest tam, gotowy do zbadania spraw, których nikt inny się nie podejmie. On jest The Darkside Detective". 
 
Pierwszy sezon, którego wersję demonstracyjną zawierającą dwie pierwsze sprawy możecie pobrać tutaj, zawierał sześć odrębnych spraw. Nadchodzący sezon numer dwa będzie ich miał również sześć a przejście każdej z nich przewidziane jest na około 45 minut.
 
Twórcy, Paul Conway, Treasa McCabe i Dave McCabe nie chcą zdradzać póki co za dużo z fabuły, która opowiedziana graczom będzie między innymi w w wesołym miasteczku, domu spokojnej starości i amatorskim klubie zapaśniczym. 
 
The Darkside Detective Season 2 będzie dostępny na komputerach Mac, PC, Linux i Nintendo Switch. 
 

Wesprzyj projekt na Kickstarterze

Odwiedź oficjalną stronę gry

The Darkside Detective - Steam

Kup pierwszy sezon gry na Steam - pobierze demo

Kup pierwszy sezon gry na GOG.com


Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:41:39

Oj i znowu pikselowy swiat staje otworem. Tylko przy BeatCopie sie dobrze bawilem.