dodano: 2019-04-11 18:05:01
PC

Pierwsza część przygodowego cyklu The Death of Erin Myers w kwietniu

Autor: agusia16
Pierwsza część przygodowego cyklu The Death of Erin Myers w kwietniu
0

Jeszcze w tym miesiącu swoją premierę na platformie Steam będzie mieć pierwsza z cyklu pięciu krótkich przygodówek point and click, niezależnego studia Viperante, zatytułowana: The Death of Erin Myers. 
 
The Death of Erin Myers, to jak wspomniałam pierwsza, ale nie epizodyczna przygodówka "wskaż i kliknij", która znalazła się w cyklu przygodowym zatytułowanym: Viperante's anthology Short Story. Wszystkie te gry łączy wspólny motyw i mechanika, ale każda opowiada zupełnie inną historię. Każda z przedstawionych graczom przygodówek, to bardzo wciągająca, mroczna opowieść, która skupia się na klasycznych rozwiązaniach, stawiając na solidne zagadki przedmiotowe i rysunkowy styl graficzny.
 
W The Death of Erin Myers poznajemy historię tytułowej Erin Myers, która za życia była policjantką, ale umarła. Zadaniem gracza jest się dowiedzieć co było przyczyną jej śmierci. Poprzez poznawania kluczowych momentów jej życia, odkrywaniu lęków, pragnień i tajemnic, dowiemy się także, dlaczego odeszła. Gracz nie może jej uratować, ale poprzez poznawanie gry, dogłębnie ją zrozumieć.
 
The Death of Erin Myers zadebiutuje na platformie Steam w wersji na PC już 26 kwietnia 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama