dodano: 2017-12-05 14:05:02

The Deer God ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch

Autor: AnoX
The Deer God ukaże się jeszcze w tym roku na Nintendo Switch
3

The Deer God jeszcze w tym roku zagości na zupełnie nowej platformie, jaką będzie Nintendo Switch. Czy tym razem gra osiągnie podobny sukces?
 
Na świecie rozeszło się przeszło 1,5 miliona kopii gry, która trafiła do posiadaczy Playstation 4, Playstation Vita, Xbox One i PC. Już niebawem kolejne osoby będą miały okazję do sprawdzenia tego tytułu, tym razem za sprawą mobilnej platformy - Nintendo Switch. 
 
- To była niesamowita podróż, która przyniosła The Deer God i jej opowieść o karmicznej zemście do tak wielu graczy na tak wielu platformach, a teraz jesteśmy zachwyceni kontynuując tę podróż dzieląc się doświadczeniem ze społecznością Nintendo Switch - powiedział Ben Lee, CEO , Blowfish Studios. - Formalnie generowane poziomy Deer God dają niesamowicie dobrą możliwość grania mobilnego. Cieszymy się, że gracze mogą wziąć udział w tej przygodzie. -
 
To kolejny tytuł, który już niebawem dołączy do biblioteki gier Nintendo, co doskonale oddaje jak duży jest sukces nowej konsolki przy okazji zbierając kolejnych deweloperów, którzy bardzo chcą trafić do zupełnie nowej, fascynującej grupy nowych graczy. 
 
The Deer God ukaże się 21 grudnia 2017 roku na Nintendo Switch w cenie 7,99 dolara/euro.
 
Strona Gry
 
Strona Blowfish

Strona Crescent Moon
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-06 15:32:02

Mariusz skąd ty możesz wiedzieć co ja wiem a co nie ? Tak się akurat składa, że chodziłem do liceum do klasy o profilu matematyczno-informatycznym i robiliśmy proste gry i animacje na zaliczenie zatem coś o tym wiem.

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-05 18:31:42

Nawet nie wiesz ile wysiłku trzeba aby zrobić taki tytuł, nie lekceważ gier które tak wyglądają bo taka stylistyka i grafika to wcale nie jest takie hop siup. Można by powiedzieć, że tytuł wkońcu trafi na platformę stworzoną wprost dla niego:) coś w tej grze jest takiego przyciągające mnie więc ląduje na liście go ogrania.

avatar TOM3K
dodano: 2017-12-05 16:52:23

Ale na prawdę dziwne ludzie mają pomysły. No chyba, że to gra zrobiona na lekcji informatyki na zaliczenie to spoko ;)