dodano: 2018-02-12 20:25:01
PC

The Dreamlands: Aisling's Quest - porywająca historia psychologiczna

Autor: agusia16
The Dreamlands: Aisling's Quest - porywająca historia psychologiczna
13°
1

The Dreamlands: Aisling's Quest, klasyczna przygodówka łącząca tajemnicę, elementy fantasy oraz wciągającą opowieść, dzieło studia The Domaginarium zadebiutuje jeszcze w tym roku.
 
Projekt pozwoli się nam wcielić w młodą kobietą o imieniu Aisling. Jej świat pewnego dnia zostaje wywrócony do góry nogami wywowłany  tajemniczym i zarazem strasznym wydarzeniem. Ono ułatwi wniknięcia do świata ukształtowanego przez wspomnienia, sny i koszmary, tajemniczej istocie. Pojawi się Mrok, który stopniowo okrywa ziemię, sprowadzony tu przez równie tajemniczego Żałobnika. Aby ocalić świat dziewczyna będzie zmuszona znaleźć trzy skarby otwierające drogę do Mourner. To pozwoli jej stawić czoła złu, przywrócić spokój w krainie Dreamlands i ład w jej życiu. 
 
W The Dreamlands: Aisling's Quest razem z bohaterką gry wkroczymy w świat marzeń i koszmarów sennych, by przeżyć przygodę o podłożu psychologicznym. Wnikniemy w jej podświadomość, poszukując w niej wskazówek i magicznych skarbów.
 
Gra zadebiutować ma w sprzedaży jeszcze w tym roku, w drugim jego kwartale, będzie dostępna na systemach Windows oraz Mac. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-12 20:33:18

Z opisu całkiem okey ale fragmęty gry z trailera już mnie nie porywają, taka trochę jakby Syberia ale nie do końca, przynajmniej w moim odczuciu.